Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Smrt u hejtmana!

  Obrovská tragédie hejtmana Bubeníčka! Dceru mu zabil poděs!

  05.01.2016 02:30 / politika google+ twitter facebook

  Neskutečnou bolest a bezmoc prožívá nejvyšší představitel Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Jeho mladou 23letou nevlastní dceru mu ze světa sprovodil šílenec. Z vraždy je podezřelý její o rok mladší přítel, zřejmě agresivní poděs! Ubodal ji k smrti!

  Oldřich Bubeníček lupa
  Ústecký hejtman Oldřich Bubeníček prožívá obrovskou rodinnou tragédii! | archiv kraje

  Událost se stala v Bílině, kde je hejtman Bubeníček zároveň starostou. Pachatel dívku zabil nožem. Zřejmě po děsivé hádce. Její partner, který je už ve vazbě prý ale nebodl jen jednou. Proč se tak stalo a co v mladíkovi zvedlo takovou vlnu agrese? To nyní zjišťuje policie.

   

   „Podezřelého muže jsme obvinili z ublížení na zdraví s následkem smrti. Byl podán návrh na jeho vzetí do vazby,“ uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková s tím, že pitva cizí podíl na smrti dívky potvrdila.

   

  Zda bude čin z ublížení na zdraví překvalifikován na vraždu či zabití, není jasné. Ale patrně ano.

   

  Sám hejtman po mluvčí vzkázal, že se k rodinné tragédii nebude vyjadřovat. Nakonec však vydal prohlášení. 

  Ústecký hejtman prožívá nejhorší chvíle svého života. Jeho milovanou dceru zabil nožem její přítel.

   

  „Sdělujeme, že se celou záležitostí zabývá Policie České republiky a nebudeme sdělovat žádné podrobnosti. Zároveň žádáme veřejnost i média o pochopení a respektování soukromí rodiny. Pan hejtman s rodinou děkují za projevenou soustrast,“ uvádí první muž kraje.

   

  On, jeho žena a celá rodina se s tragédií nemohou vyrovnat a nikdy se už asi nevyrovnají. Byť politik a silný muž, slzy rozhodně neudržel. Teď ho čeká další hrozná věc, kterou bude pohřeb milované dcery.

  nely | bleskove.cz

  Témata: Krimi, smrt, hejtman, Policie
  Komentáře ke článku
  loading...