Sobota 24. března 2018
svátek má Gabriel, zítra Marián
  ZASTAL SE MERKELOVÉ

  Šéf hnutí Změna Jan Korytář se zastal Merkelové a navezl se do Zemana!

  26.08.2016 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Německou kancléřku Angelu Merkelovou přivítala v Praze část Čechů pískotem a skandováním hesel. Češi ji tak chtěli dát jasně najevo, co si o její imigrační politice myslí. Najdou se ale tací, kteří se Merkelové rozhodli zastat. Například liberecký politik a šéf hnutí Změna Jan Korytář. Kromě veřejné omluvy Merkelové ještě ostře zkritizoval prezidenta Zemana!

  Korytář lupa
  Jan Korytář negativní postoje Čechů vůči Merkelové nechápe! Veřejně se jí zastal. | Česká televize

  Podle Korytáře zřejmě část lidí nemá v hlavách ani trochu rozumu. "Pokud vím, tak Němci utečence do Evropy nedováželi ani nerozpoutali konflikty na Blízkém východě. Pokud by se Němci k problematice nepostavili čelem, kde by ti lidé teď byli? V Řecku, v Maďarsku nebo u nás? To to těm našim spoluobčanům fakt nedochází?," podotkl liberecký politik.  

  Němci migrační krizi zvládnou, nemají totiž v čele stárnoucího alkoholika. Je trapné, jak se někteří Češi k Merkelové zachovali, říká Jan Korytář.
   

   

  Je přesvědčen, že to Němci v čele s Merkelovou zvládají a zvládnou. "Ne bez problémů, ale zvládnou. Jako sebevědomý národ, který nemá v čele stárnoucího alkoholika. Je mi trapné, že se takto chováme k ženě, které bychom si myslím spíše měli vážit a brát si z ní příklad, jak se má chovat odpovědný politik, který vede svou zemi dopředu a kterému nejde jen o jeho preference. Proto mám potřebu se jí alespoň touto cestou omluvit," prohlásil Korytář.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...