Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASTAL SE MERKELOVÉ

  Šéf hnutí Změna Jan Korytář se zastal Merkelové a navezl se do Zemana!

  26.08.2016 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Německou kancléřku Angelu Merkelovou přivítala v Praze část Čechů pískotem a skandováním hesel. Češi ji tak chtěli dát jasně najevo, co si o její imigrační politice myslí. Najdou se ale tací, kteří se Merkelové rozhodli zastat. Například liberecký politik a šéf hnutí Změna Jan Korytář. Kromě veřejné omluvy Merkelové ještě ostře zkritizoval prezidenta Zemana!

  Korytář lupa
  Jan Korytář negativní postoje Čechů vůči Merkelové nechápe! Veřejně se jí zastal. | Česká televize

  Podle Korytáře zřejmě část lidí nemá v hlavách ani trochu rozumu. "Pokud vím, tak Němci utečence do Evropy nedováželi ani nerozpoutali konflikty na Blízkém východě. Pokud by se Němci k problematice nepostavili čelem, kde by ti lidé teď byli? V Řecku, v Maďarsku nebo u nás? To to těm našim spoluobčanům fakt nedochází?," podotkl liberecký politik.  

  Němci migrační krizi zvládnou, nemají totiž v čele stárnoucího alkoholika. Je trapné, jak se někteří Češi k Merkelové zachovali, říká Jan Korytář.
   

   

  Je přesvědčen, že to Němci v čele s Merkelovou zvládají a zvládnou. "Ne bez problémů, ale zvládnou. Jako sebevědomý národ, který nemá v čele stárnoucího alkoholika. Je mi trapné, že se takto chováme k ženě, které bychom si myslím spíše měli vážit a brát si z ní příklad, jak se má chovat odpovědný politik, který vede svou zemi dopředu a kterému nejde jen o jeho preference. Proto mám potřebu se jí alespoň touto cestou omluvit," prohlásil Korytář.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...