Pátek 27. dubna 2018
svátek má Jaroslav, zítra Vlastislav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Úplně zešílela!

  Angela Merkelová je blázen! Do ústavu s ní, volají mnozí Evropané! Podívejte se, jak rukama ukazuje, kam EU směřuje!

  31.12.2015 07:30 / politika google+ twitter facebook

  Je opravdu takový blázen a fanatik, nebo je to nějaký záměr, ptají se mnozí Němci, Češi a další Evropané kvůli vyjádření Angely Merkelové. Ta totiž na Nový rok prohlásí, že příliv uprchlíků je pro Německo nadějí do budoucna!

  Angela Merkelová lupa
  Angela Merkelová tomu zase dala ránu! Je to fanatička milující uprchlíky? | archiv

  Znění projevu s předstihem zveřejnila německá média. Rovněž Němce vyzve k soudržnosti. Německo podle ní jako silná země výzvy spojené nejen s uprchlickou vlnou zvládne.

   

  Merkelová ve svém chystaném projevu přiznává, že integrace tolika lidí bude stát „čas, síly i peníze“.

   

  „Pokud to ale vezmeme za správný konec, je dnešní velký úkol přistěhovalectví a integrace tolika lidí šancí do budoucna,“ stojí v textu projevu, který bude ve čtvrtek v 19:15 přenášet veřejnoprávní ZDF.

   

  Televize ZDF letos k novoročnímu proslovu kancléřky Angely Merkelové poprvé nabídne také anglické a arabské titulky.

   

  Ve vztahu k síícícm xenofobním a rasistickým náladám ve společnosti Merkelová v projevu vyzvala Němce, aby se nenechali rozdělit. „Je důležité, abychom nenaslouchali těm, kteří si s chladem či dokonce nenávistí v srdci chtějí uzurpovat němectví jen pro sebe a ostatní z něj chtějí vyloučit,“ dodala.

   

  Mnoho politiků, obyvatel nejen Německa, ale i okolních států, včetně Česka, Slovenska nebo Maďarska si myslí, že vyjádření Merkelové je šílenství. Ta na mnoha fotograficíchse svým postojem, se sepnutýma rukama, které tvoří kosočtverec, podle recesistů prý jasně ukazuje, kam díky ní nyní Evropa směřuje...

   

  "Jak může kancléřka jedné z nejsilnějších zemí EU tohle vypustit z úst. Jejím úkolem by mělo být především chránit unii a hranice Shcengenu a ne vlastně nabádat cizí příslušníky různých států, aby se sem masově vydávali. Ona je asi vážně fanatik zralý na léčbu," myslí si někteří obyvatelé Německa. Například Joachim Stadler, který má původně české kořeny a je v šoku z toho, co se v zemi i v celé unii děje.

   

  Češi mají pocit, že pokud tomuhle někdo neudělá přítrž, opravdu za pár let budou vše podstatné ovládat muslimové.

   

  Před tím ve středu v noci na ČT 24 varoval exprezident Václav Klaus, který uvedl, že po příštích volbách v Německu či v jiných zemích půjde stranám s muslimskou základnou o to, aby získali resorty školství. Pak by mohli v mnohém ovlivnit myšlení obyvatel třeba Německa. Právě výchovou a výukou ve školách jsou děti ovlivňovány nejvíce a následně i celé smýšlení dalších generací. 

   

  Klaus také varoval před multikultularismem a celkovou snahou spojovat nejen Evropu, ale i celý svět. "S Milošem Zemanem v mnohém nesouhlasím, ale s jeho Vánočním poselstvím v mnohém souhlasím. Hlavně v tom, že tohle je naše země a primárně tady žijeme my," podotkl exprezident Klaus.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...