Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BABIŠ SE SMĚJE

  ANO vede, ČSSD se propadá! Co s tím uděláte, pane Sobotko?

  09.08.2016 08:00 / politika google+ twitter facebook

  Sociální demokracie má problém, a to dost velký. Před krajskými volbami ztrácí preference. Kdyby se nyní konaly volby do Parlamentu, získala by ČSSD jen 16 procent hlasů, zatímco Babišovo ANO 28.5 procenta.

  Volby lupa
  Kdyby se nyní konaly volby, takhle by to dopadlo! | TNS Aisa

  Přestože je ČSSD stále druhá, její preference padají dolů a je na rekordně nízkém zisku bodů. Rozhodně tomu nepomůže ani kauza týkající se jihomoravského hejtmana Michala Haška, který “zápasí“ s falešnou mluvčí i zbytečným utrácením peněz daňových poplatníků.

   

  Ač Babiš vymyslel EET, které hodlá brzo zavést, jeho ANO má pořádný náskok. Vyplývá to z volebního modelu, který pro Českou televizi vypracovala TNS Aisa.  

  Preference ČSSD, KSČM padají dolů! Kdyby se nyní konaly volby, vyhraje s přehledem Babišovo ANO!
   

   

  Třetí příčku si mezi sebou v podstatě dělí KSČM a ODS. Rozdíl je jen půl procentního bodu, což je tedy velmi zajímavé zjištění. Podobně je to u KDU-ČSL a TOP 09. Ti se perou o 4. místo. Zatímco lidovci mají 7 procent, Kalouskova TOPka 6,5 procneta. Strana zelených má 4,5 procenta, ovšem s tímto ziskem by se do Sněmovny už nedostala!

   

  Zdá se, že kromě ANO ztrácejí všichni, hlavně pak ČSSD a KSČM. Jak dopadnou podzimní krajské volby, tak zřejmě mohou příští rok dopadnout i volby do Sněmovny. Babišova ANO si dala za cíl ovládnout co nejvíce krajů. A podle mnohých k tomu má dobrý náskok.

   

  „Nechci malovat čerta na zeď, ale zdá se, že my to pěkně projedeme. Ovšem můžeme poděkovat některým velkoústým lidem z našeho vedení. Už déle nejsem s kroky politiky ČSSD spokojen a nejsem sám,“ řekl Bleskove.cz jeden z členů sociálních demokratů.

  nely | bleskove.cz

  Témata: ČSSD, Volby, ANO
  Komentáře ke článku
  loading...