Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  EXTRÉMISMUS V SENÁTU?

  Nejde mi o koryto, dušuje se extrémista Vandas, který by rád do senátu

  04.08.2016 15:00 / politika google+ twitter facebook

  O koryto mu prý nikdy nešlo, snaží se přesvědčit své voliče jeden z mluvčích českých extrémistů Tomáš Vandas.

  Vandas lupa
  Extrémista Vandas míří do senátu. | Česká televize

  Přesto se rozhodl, že svou politickou činnost, která vždy balancovala na hranici zákona, přesune z ulice do prostor Valdštejnského paláce, tedy do Senátu ČR. Ne proto, že tam na rozdíl od ulice neprší, dá se tam přijít k pěkným penězům a pak i k hezkému důchodu, navíc tam mají kantýnu… Ani ne proto, aby z něj ti, co se mu smáli, konečně začali mít strach, nebo aby se objevoval v médiích i v jiné souvislosti, než že ho právě zatýkají, soudí či propouštějí. Takové věci určitě tátovi dělnické strany vůbec na mysl nepřišly.  

  Vandas chce do senátu a těší se na hysterické reakce sluníčkářů!
   

   

  Do senátu chce proto, aby mezi senátory způsobil rozruch, jak sám říká „BoRo“. „Pro ty, kteří neznají zkratku BoRo, pro vysvětlení dodávám, že jde o výraz hojně užívaný v dávných dobách základní vojenské služby za dob komunismu. BoRo neboli bojové rozdílení znamenalo rozruch, pozdvižení, poplach. Prostě něco, s čím nikdo dopředu nepočítal,“ vysvětluje ve svém textu adresovaném veřejnosti.

   

  V souvislosti se svou kandidaturou do Senátu ve volebním obvodě Ústí nad Labem prý dostává logické otázky, proč do této instituce kandiduje. „Nikdy jsem se netajil s tím, že mám vůči senátu negativní postoj, je to zbytečná a drahá instituce, která slouží jen k tlachání o nesmyslech. Což ostatně v dnešním pojetí politiky není jen tento případ,“ vyjádřil se Vandas.

   

  Na druhou stranu mu ale podle jeho slov z popudu příznivců přišlo docela zajímavé se o to pokusit. „Kdyby se to totiž povedlo, a já byl senátorem zvolen, nejenže by to znamenalo šok pro vládní zkorumpovanou garnituru a kulturní a humanistickou frontu, ale garantuji vám, že bych jim tam udělal pořádný rozruch, až by se jim dělaly mžitky před očima,“ kasá se právník známý svými xenofobními výroky. „Hysterické reakce různých sluníčkářů a multi-kulti fanatiků, či vztekem rozšklebené obličeje našich nepřátel by jistě také stály za to,“ prozrazuje svou motivaci.

   

  „Nikdy mi nešlo o žádné koryto. Obešel jsem se bez něj dosud a obejdu se bez něj i nadále. Jde mi však o to, abych mohl lépe, v tomto případě z pozice ústavního činitele, prosazovat národní myšlenku a boj za naši zemi, za slušné občany,“ dodává na vysvětlenou. Kolik slušných občanů ale o jeho službu osobního strážce stojí, bohužel žádné průzkumy neukazují. Stejně tak nám statistici zatajují, kolik je vlastně v České republice slušných občanů. Pokud se Tomáš Vandas stane senátorem, měl by s tím něco udělat!

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...