Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROJEVIL SE

  Kandidát Trump se vybarvuje: NATO jen někde a podpora Erdoganovi!

  23.07.2016 00:10 / politika google+ twitter facebook

  Pokud chtějí mít USA za příštího prezidenta hysterického, afektovaného, arogantního Donalda Trumpa, je jim přáno. Jak se ukazuje, prezidentský kandidát se pěkně vybarvuje a ani sami Američané netušili, co v něm je!

  Trump je obdivovatem Sadáma Husajna. lupa
  Donald Trump je prý hysterický, afektovaný a mocichtivý kandidát na prezidenta USA! | Archiv

  Vyjádřením, které Trump poskytl listu The New York Times, pobouřil i řadu republikánů a v podstatě popřel smysl fungování Severoatlantické aliance, tedy NATO. Kromě toho dal jasně najevo, kdo má jeho sympatie.

   

  „Jsem v šoku. Myslela jsem, že ho budu volit, ale určitě nebudu. Opravdu se ukázal v pravém světle jako arogantní, afektovaný samožer, toužící po moci a slávě. A to s tím Erdoganem, tím to korunoval,“ řekla Bleskove.cz paní Jacqueline, Češka žijící v USA patnáct let.

   

  Donald Trump totiž uvedl, že pokud bude prezidentem, tak Spojené státy možná nepřispěchají na pomoc některým členům NATO, pokud budou napadeni Ruskem.  

  Donald Trump byl oficiálně potvrzen kandidátem na prezidenta USA! Svými slovy se však podle mnohých projevil velmi zvláštně!
   

   

  „Rozhodnutí o ochraně pobaltských států proti ruské agresi by záleželo na tom, do jaké míry tyto státy ´dodržují své závazky vůči nám´,“ řekl.

   

  Podle agentury AP jeho slova potvrzují dřívější úvahy o tom, že Trump zpochybňuje globální roli USA. Republikánský kandidát rovněž komentoval situaci v Turecku po nezdařeném puči.

   

  „Nehodlám Turecko nějak kritizovat za pronásledování oponentů režimu. Ale velmi oceňuji, jak se s tím vypořádali,“ řekl na adresu prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.  „Někteří lidé tvrdí, že to bylo zinscenované, ale já si to nemyslím,“ dodal Trump.

   

  Tím dokázal, že Erdogan má jeho podporu a v případě jeho zvolení, by měl podporu USA. Toho se děsí mnozí pozorovatelé, politologové a bojovníci za lidská práva. Když právě oni kritizují tureckého prezidenta za to, že se začal chovat jako nekompromisní diktátor. Nechal vyházet tisíce učitelů, soudců, vojáků. Některé nechal zavřít, protože se měli podílet na chystaném, leč nepovedeném puči a prohlásil, že je pro obnovení trestu smrti.

   

  Někteří mají ale pocit, že převrat byl uměle zinscenovaný právě Erdoganem, aby dosáhl absolutní moci a poslušnosti. A někteří si dokonce myslí, že jeho “vítězstvím“ nastává islamizace Turecka a části Evropy.

   

  „Donald Trump je stejně tak mocichtivý, toužící po slávě, opěvování, milující luxus, jako Erdogan. Zkrátka Erdogan teď získal spojence a v případě jeho výhry v USA se asi mají Turci i Američané na co těšit.,“ dodal na Facebooku jeden z diskutujících politologů.  

  nely | bleskove.cz

  Témata: Donald Trump, Erdogan, USA
  Komentáře ke článku
  loading...