Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VELKÁ NENÁVIST

  Paroubková k homofobce Nytrové: Zalez do nory!

  18.07.2016 00:05 / politika google+ twitter facebook

  Manželku bývalého premiéra a šéfa ČSSD Jiřího Paroubka Petru pořádně zvedly ze židle výroky poslankyně Pavlíny Nytrové o homosexuálech. A přes média zákonodárkyni poslala ostrý vzkaz, který si tedy za rámeček rozhodně nedá!

  Paroubková, Nytrová lupa
  Petra Paroubková se do poslankyně Nytrové pustila ostře! | Archiv

  Nytrová se ve středu vyjádřila velmi razantně proti zákonu, který by gayům a lesbám žijícím v registrovaném svazku umožnil osvojit si dítě druhého partnera. Mimo jiné také uvedla, že homosexuálové se budou snažit zlegalizovat sex s dětmi. Za to ji dokonce ministryně práce a sociálních věcí a stranická kolegyně Michaela Marksová vyzvala, aby odešla ze strany.

   

  „Poslankyně Nytrová by po svém politicky nekorektním a lidsky nepřijatelném výroku o homosexuálech měla okamžitě odejít z politiky, vzdát se poslaneckého mandátu a otevřeně přiznat svoje fašistické názory, zalézt do nory,“ uvedla Petra Paroubková, které slova poslankyně pořádně hnula žlučí.

   

  Pavlína Nytrová mimo jiné uvedla, že její vystoupení v Parlamentu není namířeno proti homosexuálům jako takovým. "Je namířeno proti absurdnímu uzákonění adopce dětí těmito páry. Homosexuální lobby usiluje plíživými postupnými kroky ničit staletí osvědčený model, fungující model rodiny. Ze strany homo-lobby jde o systematický postup, jak změnit fungování naší společnosti. Odstrašujícími případy by pro nás mohly být praktiky z Velké Británie, Francie, Holandska a severských zemí….,“ prohlásila Nytrová.  

  Petra Paroubková je také rozhořčena slovy poslankyně Nytrové o homosexuálech. Vzkázala jí, ať zaleze do nory!
   

   

  Nytrová pak ještě uvedla věci, které se dotkly jak gayů a leseb, tak i odborníků. A mimo to i Petry Paroubkové, která spolu s manželem roky za práva homosexuálů bojovali.

   

  „Do toho se vkliňují samozřejmě požadavky, aby se sexuální výchova a homosexuální výchova dostávala do škol, a snižuje se věk dětí, které jsou s těmito praktikami a s touto výukou seznamovány. A nakonec posledním krokem je prosazování snižování věku pro sexuální styk," uvedla Nytrová.

   

  Homosexuálové se budou podle Nytrové snažit zrealizovat sex s dětmi. "Mluvím o tom, jak už to v podstatě opravdu v některých zemích funguje. Rizikové faktory života dětí v homosexuálních rodinách, kterým mohou být vystaveny děti vychovávané homosexuálními páry, jsou vysoká promiskuita, vysoký výskyt pohlavních a jiných chorob, nadprůměrný sklon k alkoholu a drogám ve srovnání s heterosexuální společností, vyšší míra výskytu duševních a mentálních poruch, výrazně kratší věk dožití, výrazně vyšší výskyt násilného chování u homosexuálů,“ řekla doslova poslankyně.

   

  Naštvala jak své kolegy z ČSSD, tak i další napříč politickým spektrem. A hlavně pourážela všechny gaye a lesby, kteří roky velmi svědomitě děti vychovávají.

   

  „Paní poslankyně Nytrová je buď fašizující osoba, nebo vážně psychicky nemocná fanatička. Vychováváme s partnerem mé dítě z původního vztahu a šťastnější dítě byste široko daleko hledali. Je neskutečná drzost, co tahle paní, kterou i my platíme z našich daní ,ze své nevymáchané huby´ vypouští. A musel bych se hodně držet, aby jí přes ni jednu nedal, byť jsem nikdy nikoho neuhodil,“ rozčílil se pro Bleskove.cz pan Jiří z Moravy.

   

  Přičemž v návrhu zákona jde o osvojení dětí druhého z partnerů v případě, že například „otec“ dítěte zemře, což ostatně podpořil i Ústavní soud a současnou úpravu označil za diskriminující.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...