Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  REORGANIZACE POLICIE

  Dolejš: Babišova reakce na reorganizaci policie je až podezřele hysterická

  17.06.2016 16:00 / politika google+ twitter facebook

  Reakce majitele Agrofertu a politického hnutí ANO Andreje Babiše je podle místopředsedy Výboru pro bezpečnost Richarda Dolejše (ČSSD) až podezřele hysterická. "Vzhledem k jeho minulosti si zřejmě policii demokratického státu plete s totalitní StB," prohlásil Dolejš.

  Dolejš Richard lupa
  Podle Richarda Dolejše jde Babišovi jen o totální koncentraci moci. | Internet

  "Je evidentní, že oligarchovi Babišovi nejde o takzvaný boj proti korupci. To vzhledem k probíhajícím kauzám Agrofertu vyznívá poněkud směšně. Připravovaná reorganizace policie mu zřejmě hatí plány, protože jeho cílem je totální koncentrace moci, včetně vlivu na represivní složky. Kriminalizace ekonomických a politických soupeřů je Babišovi živočišně blízká," podotkl Dolejš.  

  Oligarchovi Babišovi nejde o boj proti korupci, jeho cílem je totální koncentrace moci, domnívá se Richard Dolejš z ČSSD.
   

   

  V tomto směru podle Dolejše Babišovi zřejmě Robert Šlachta plně vyhovuje. "A to i vzhledem k tomu, že alespoň navenek jsou evidentně privatizační a jiné aféry okolo Agrofertu a Andreje Babiše mimo aktivity ÚOOZ. Na rozdíl od ,protikorupční policie´, která vedle jiných závažných a citlivých případů vyšetřuje také řadu kauz okolo skupiny Agrofert, a to včetně Čapího hnízda. Proto nevidím sebemenší důvod, aby se účelově politizovalo rozhodnutí policejního prezidenta, které nemá s koaliční smlouvou nic společného. Ministr Babiš by se měl raději starat o personální krizi v celní správě," dodal Dolejš.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...