Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Sperma a Zeman

  Sperma buřiče Kohouta nenechalo klidným ani prezidenta Zemana!

  12.08.2015 04:35 / politika google+ twitter facebook

  Miloš Zeman lupa
  Prezident Miloš Zeman | archiv

  Vysokoškolský pedagog Milan Kohout šokoval před časem veřejnost snímky, na kterých do svěcené vody v polském kostele vylévá vlastní sperma. Reakce prezidenta Miloše Zemana na sebe nenechala dlouho čekat a jak je u něj už zvykem, servítky si zrovna nebral!

   

  Nechutné chování bývalého disidenta a přívržence masivního přijímání uprchlíků Kohouta už nadzvedlo ze židlí nejednoho politika. Ministr zemědělství Marian Jurečka  (KDU-ČSL) ho označil za ultra debila a jeho stranický kolega, europoslanec Tomáš Zdechovský zase o Kohoutovi napsal, že je to prase a úchyl. Kohoutův čin odsoudila i prezident Zeman, a to způsobem sobě vlastním.

   

  „Lituji pana Kohouta, že svoje spermie nemůže uplatnit vhodnějším způsobem,“ prohlásil Zeman.

   

  O skandální fotografie, které Kohout zveřejnil na svém Facebooku, se zajímá už i polská strana. Kohout sice  po velké medializaci začal své původní vyjádření trochu mírnit s tím, že možná šlo jen o vaječné bílky. Původně ale fotografie z kostela komentoval slovy, že chtěl, aby se jeho militantní ateismus, který má v genech a tudíž i ve vlastním spermatu, vsákl do kůže tamních věřících a rovněž z nich udělal ateisty.

  | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...