Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Opravdu hloupý komunista!

  Ransdorf zřejmě naletěl recidivistovi s pohnutou minulostí! Smějí se mu i mladí komunisté.

  10.12.2015 11:30 / politika google+ twitter facebook

  V horké kauze zatčení komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa (62)se začíná ve všech pádech skloňovat jméno podvodníka a recidivisty Vladimíra Huňka (46). Byla Ransdorfova naivita tak velká, že takovému člověku opravdu naletěl? Z jeho švýcarské kauzy si už dělá otevřenou legraci i Svaz mladých komunistů Československa!

  Miroslav Ransdorf lupa
  Miroslav Ransdorf je asi opravdu hodně hloupý komunista | Profimedia

  Média spekulují, že právě Huněk  měl nabulíkovat Ransdorfovi, že má na kontě ve Švýcarsku 350 milionů eur. Podle některých zdrojů bylo přitom na účtu jen asi 500 eur. Do banky ho Huněk podle všeho poslal s falešnými doklady. Na Huňka je přitom uvaleno 14 exekucí za více než dva miliony korun! Trvalé bydliště má na městském úřadě v Otrokovicích. Žije přitom údajně v luxusní vilce v Libomyšli a po světe se prohání v luxusním fáru.

   

  Huněk zkrátka problémy přitahuje jako magnet. V minulosti už zpronevěřil majetek firmy, pro kterou pracoval, před deseti lety pro změnu sliboval za úplatu mužům, že jim sežene žoldnérskou práci v Iráku. Šlo ale o podvod, za který ho soud poslal na tři roky do basy. Na krku má i úvěrový podvod související s úvěry na nákupy aut v autobazarech. Za to byl odsouzen ke čtyřletému kriminálu. A aktuálně čelí dalšímu obvinění! Tentokrát měl z lidí vylákat peníze na pokrytí svých dluhů. Sliboval jim, že jim peníze vrátí i s více než stoprocentním úrokem hned, jakmile získá dědictví. To mu ale zjevně do klína nespadlo. Stejnou povídačku vylíčil i Ransdorfovi.

   

  Ransdorf je teď terčem posměchu a otevřenou legraci si z něj dělá i  Svaz mladých komuistů Československa. Na svém serveru Prostějovská Pravda vydali mladí komunisté celou sérii fiktivních článků, doplněných vtipnými kolážemi a fotomontážemi. A mladí komunisté na serveru kolem Ransdorfa rozhodně nechodí po špičkách! Mimo jiné z něj udělali podomního prodejce „protidluhového krému“, Santa Clause, který ukradl dětem Vánoce či mafiáského bosse. A nezapomněli ho ani obvinit ze šmelinářství a odklonu od komunistické ideologie.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...