Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DRSNÝ NÁZOR!

  Předseda KSČM se tvrdě opřel do ANO: Bez Babiše by rychle skončili!

  13.05.2016 05:00 / politika google+ twitter facebook

  Zatímco celá řada stran, ať už parlamentních nebo neparlamentních, musí v každých volbách krutě a poměrně draze bojovat, KSČM to má jednoduší. Desítky let má svých 12 až 13 procent voličů jistých a disciplinovaných. To zřejmě štve předsedy ostatních partají. Lehké spaní však nemá ani Andrej Babiš! Jeho ANO považuje například předseda komunistů Vojtěch Filip za pouhý podnikatelský projekt, který taky může rychle skončit.

  Andrej Babiš lupa
  Andrej Babiš je podle Filipa jediná šance, jak se ANO ještě udrží! | Facebook

  Filip se pro server Parlamentnilisty.cz rozpovídal o současném stavu nejen ČR, ale celé Evropy a podle jeho názoru je současný globální kapitalismus neudržitelný.

   

  Předseda KSČM na otázku, co si myslí o ministrovi a vicepremiérovi Andreji Babišovi, když sám kritizuje migrační vlnu, ale má ve svých řadách lidi, jako je poslanec Pelikán, který podporuje migraci, či že kritizuje privatizaci OKD, ale v europarlamentu má Teličku, bývalého spolupracovníka pana Bakaly, odpověděl: „Ta rozporuplnost, kterou zmiňujete, vyplývá jednoduše z toho, že hnutí ANO je projekt, který není postaven na nějaké ideji, ale je to jednorázový podnikatelský projekt, který by bez osoby Andreje Babiše velmi rychle skončil," řekl Filip.

   

  A zřejmě i reagoval na skutečnost, že za poslední měsíce z ANO odchází v rámci celé ČR desítky lidí, kteří nejsou spokojeni s ideály, které sdružení zastává a s kterými jde do voleb. Babiš zkrátka prý jen využil rozhádanou politickou scénu a nespokojené voliče, když sdružení zakládal.

   

  "Prostě se mu podařilo posbírat momentálně nespokojené voliče napříč spektrem, kteří ale mají na některé konkrétní věci diametrálně odlišný názor. Žel, Andrej Babiš má pravdu, když říká, že ho pomohla stvořit například ODS či TOP 09. Tyto strany svým chováním dlouhodobě znechutily a znechucují dál mnoho občanů.  

  Předseda KSČM Vojtěch Filip si myslí, že sdružení ANO by bez Andreje Babiše velmi rychle zaniklo!
   

   

  Filip zároveň vyslovil podporu prezidentu Miloši Zemanovi, i když s ním někdy nesouhlasí, ale je přesvědčen, že nezanedbává naše národní zájmy. „Což je často důvod k nenávisti u jeho odpůrců. Jako příklad uvedu, že jeho zahraniční politika nám konečně dovolila nebýt vazalsky orientováni pouze jedním směrem,“ podotkl předseda KSČM pro server a dodal, že je například pro zrušení NATO a že současný globální kapitalismus je dlouhodobě neudržitelný.

   

  Aby odlehčil témata a situaci, přidal Vojtěch Filip jeden jízlivý vtip na adresu svých politických konkurentů.

   

  „Češi jsou národem, který umí udělat vtip na cokoli, tak si dovolím jeden takový. Víte, jaký je rozdíl mezi ODS a KS Číny? No velký, KS Číny na rozdíl od ODS podporuje podnikání,“ a dodal, že KSČM si opravdu nemyslí, že jediným skutečným podnikatelem je soukromý vlastník, ale že stejně může podnikat i podnik ve veřejném vlastnictví, ať už obce, kraje nebo státu.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: Filip, babiš
  Komentáře ke článku
  loading...