Pondělí 23. dubna 2018
svátek má Vojtěch, zítra Jiří

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BABIŠ TO UMÍ

  Pozor, volby se blíží: Všichni litujme Babiše! Tento tah mu zatím vychází!

  09.05.2016 15:00 / politika google+ twitter facebook

  V politice je možné včechno. A to ví i Andrej Babiš. Vždyť se mu povedlo to, že i přes obrovskou kritiku je v průzkumech pořád s hnutím ANO na první příčce. A teď, když se blíží volby, spouští kampaň, která zasáhne nejedno lidské srdíčko.

  Andrej Babiš lupa
  Předvolební kampaň je v plném proudu a Babiš to dobře ví. | FTV Prima

  Minulý týden se provalilo, že místo interpelací ve Sněmovně šel na diskuzi se studenty Vysoké školy ekonomické. A to se omluvil, že má zápal plic. Skandál byl na světě, jenže Babiš si z toho těžkou hlavu nedělá. Teď se opět svým voličům ozval a napsal srdcervoucí vzkaz na sociální síti, který ma chytit za srdce všechny jeho příznivce.

   

  Babiš ví, jak má jít na lidi. A před volbami mu jeho strategie vychází dvojnásobně dobře.
   

  "Přeju všem krásné odpoledne a děkuju, kdo jste mi napsali, nechal jsem se od kolegů přesvědčit, abych vyležel zápal plic, beru dvoje antibiotika, musel jsem zrušit naplánované schůzky. Díky tomu jsem ale dodělal hromadu pošty a vyřídil desítky sms a mailů, takže je to vlastně dobře, že můžu takhle pracovat. Zítra jdu na odběry krve, snad to dopadne dobře, cítím se oslabený a hlavně tlustý, což mě teda štve víc než ta choroba," napsal Babiš.

   

  Kromě toho se snaží ujistit lidi, že udělá ve svém hnutí obrovské čištění od lidí, kteří mu škodí. "Očistíme naše hnutí od prospěchářů - to je jeden z nejdůležitějších úkolů před příštími parlamentními volbami. Někteří lidé využili toho, že jsme vyrostli až příliš rychle," byla slova Babiše před několika dny. Zdá se tedy, že kampaň je v plném proudu. Jednouše je Babiš skvělý stratég a ví, co na lidi platí. Důkazem jsou i slova pod oběma dvěma statusy, kde mu lidé přejí uzdravení a taky mu chválí styl jeho vládnutí. "Jste po dlouhé době vláda, která něco dělá na rozdíl od Kalousků, Topolánků, Nečasů apod. Doufám, že se vám příští volby podaří opět dosáhnout úspěchu," napsal jeden z jeho fanoušků.

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...