Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEHORÁZNÁ DRZOST!

  To myslí Babiš jako vážně? Nechodí do Sněmovny a ještě se tomu vysmívá! Dokdy mu budeme jeho aroganci tolerovat?

  04.05.2016 05:00 / politika google+ twitter facebook

  Ministr financí Andrej Babiš byl vždy tak trochu arogantní. Při kauze Čapí hnízdo nepřišel s věrohodným vysvětlením, ale je mu to jedno. Teď, když na něho prasklo, že při ústních interpelacích je nejhorší, co se účasti týče, se tomu ješte vysmívá. Dokdy mu jeho aroganci budou lidi tolerovat?

  Andrej Babiš lupa
  Babiš si ze své neúčasti ve Sněmovně moc těžkou hlavu nedělá. | Facebook

  Ústní interpelace nejsou pro Babiše ničím, co by ho mohlo nějak moc obtěžovat. Alespoň podle nejnovějších informací, které ukázaly, že jim moc času nevěnuje. To svému profilu na sociální síti se věnuje poměrně dost. Při poslaneckých interpelacích mají nejhorší účast právě ministr financí Andrej Babiš (ANO), ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD). Statistika uvádí účast ministrů při ústních interpelacích, které na ně byly směřovány od vzniku vlády do letošního 21. dubna.

   

  Ústní interpelace se ve Sněmovně konají ve čtvrtek od 14:30 do 18:00. Maximálně první hodina a půl je určena na interpelování předsedy vlády, následují ústní interpelace na ostatní ministry.
   

  Když tato statistika vyšla ven, Babiš okamžitě reagoval. Ale jeho reakce rozhodně nebyla pokorná, ani si absolutně nesypal popel na hlavu. Právě naopak. On se tomu ještě smál. "Brečím, že mě z hnutí ANO nikdo neinterpeluje," napsal s výsměšným smajlíkem na svůj oficiální profil. Co na tom, že ho platíme my. Představte si, že byste se nedostavili do vaší práce několik dní po sobě. Jaká reakce by byla od vašeho nadřízeného? Pochvalu byste za to asi nedostali! Jenomže Babiš je zřejmě Bůh, který si myslí, že má vítězství v přísštích volbách v kapse, a tak se něčím tak banálním, jako jsou interpelace, nemusí zabývat. 

   

  I jeho další příspěvěk mluví za vše! Chlubí se totiž tím, kolik zákonů předložil. "V interpelacích jsem poslední, ale v zákonech první," napsal opět se smajlíkem. To měl být radši zticha a nic neříkat tak, jako jeho kolegové, kteří taky nemají zrovna nejlepší statistiku. To by ale nebyl Babiš, aby si nedělal legraci v podstatě i ze svých voličů, kteří mu dali mandát na to, aby byl poslancem. Dokdy budou mít s jeho arogancí trpělivost? Uvidíme...

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...