Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NOVODOBÝ KOMUNISTA!

  Jožo Ráž zešílel? Komunismus byl super, jen lidé ho nepochopili!

  03.05.2016 05:00 / politika google+ twitter facebook

  Kam se hrabala se svými názory kovaná a přesvědčená soudružka, herečka Jiřina Švorcová. Nyní přichází nový kapitalistobijec, slovenský hudebník Jožo Ráž. Ten komunismus vynáší do nebes. Dokonce prohlašuje, že byl super, jen lidé jsou hloupí a nepochopili ho!

  Jožo Ráž lupa
  Jožo Ráž je prý naturelem komunista a na minulý režim taky s láskou vzpomíná! | Archiv

  Leader skupiny Elán vnímá komunismus jako správnou věc a režim, zatímco ten současný je špatný a vhodný jen pro zloděje a tuneláře. „Kapitalismus je cesta do pekla, komunismus byl lepší, ale lidé ho nedokázali přijmout, protože jsou hloupí,“ uvedl Ráž v rozhovoru s moderátorem Martinem Veselovským pro DVTV.

    

  Jožo Ráž vzpomíná na doby dávno minulé a říká, že komunismus byl na rozdíl od současného režimu super!
   

  Jožo Ráž, který se měl dobře za komunistů a bezesporu se má dobře i za kapitalistů, říká, že minulý režim byl rozhodně lepší než současný svět. Stejně tak si myslí, že Rusko je jistota, ke které bychom se rozhodně neměli obracet zády. „Svět se bortí, všechno je jen horší, všechno jede špatně. Já jsem přesvědčením komunista, mám světonázor velmi podobný tomu, jaký hlásá komunismus nebo křesťanská víra,“ řekl hudebník a leader Elánu.

   

   „Proti dnešním papalášům byli komunisti úplné měkkoty. V kapitalismu je ten nejvyšší šéf ten největší odrbávač, ten, co všechny oblafne a okrade,“ podotkl Ráž. Svou ódu shrnul prohlášením, že komunismus byl ideologicky lepší, ale lidé ho nedokázali unést. „Protože jsou blbí,“ dodal slovenský umělec, který prý za minulého neměl problém s tím, že by se necítil svobodný a dělal si, co chtěl. Zároveň uvedl, že dnes s kapelou Elán odehrají 15 koncertů ročně, za komunismu to prý ale bylo až 250. 

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...