Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  UPRCHLICKÁ KRIZE

  ODS: Máme řešení migrační krize!

  02.05.2016 13:00 / politika google+ twitter facebook

  Občanští demokraté představili konkrétní řešení migrační krize. Jak například řekl předseda strany Petr Fiala, Schengen by měly opustit státy, které nejsou schopny chránit vlastní hranici. Zatočit s migrační krizí lze podle ODS i dalšími způsoby.

  ODS lupa
  Červíček, Fiala a Kupka z ODS prý vědí, jak zatočit s migrační krizí. | ODS

  Předseda ODS Petr Fiala prohlásil, že vláda imigrační krizi dlouhodobě podceňuje. "To je velmi nebezpečné. Nechceme ale Sobotkův kabinet jenom kritizovat, proto jsme představili konkrétní opatření, která zajistí bezpečí všem občanům naší země. Požadujeme, aby Schengen opustily státy, které nejsou schopny chránit vlastní hranici. Je nutné zřídit hotspoty v Severní Africe, zvýšit tresty za převaděčství, stejně jako vést informační kampaň v zemích původu imigrantů,“ vyjmenoval některé nutné kroky předseda ODS Petr Fiala.  

  Předseda ODS Petr Fiala a jeho spolustraníci prý vědí, jak zvládnout migrační krizi! Pro zajištění bezpečí v naší zemi stačí podle strany učinit jen několik kroků.
   

   

  A doplnil ho místopředseda strany Martin Kupka. "Ti, kteří k nám přicházejí z jiných kultur, musejí respektovat naše hodnoty. Trvejme na důsledné integraci imigrantů! Ti musejí prokázat znalost českého jazyka a naší historie. Nesmíme dovolit, aby stále více kompetencí přebíral Brusel. Jsme suverénní země, proto odmítněme kvóty na přerozdělování imigrantů! Stejně tak máme právo rozhodnout, komu udělíme azyl. Musíme udělat maximum, aby naše země zůstala svobodná a bezpečná,“ uvedl Martin Kupka

   

  Kandidát ODS na hejtmana v Královéhradeckém kraji Martin Červíček pak upozornil na to, že pokud by některé státy uzavřely hranici, do České republiky by mohli proudit ilegální imigranti. "Musíme se proto připravit na možné uzavření hranic. S tím souvisí i zlepšení práce českých tajných služeb a poskytování jen dočasného azylu. Stejně tak musí být zpřísněna možnost slučování rodin. Důsledná integrace a identifikace opravdových uprchlíků zabrání vzniku ghett, která vidíme v mnoha evropských městech,“ dodal Červíček.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...