Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Váňa jde do politiky!

  Z koňáka a cholerika senátorem?

  06.11.2015 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Josef Váňa lupa
  Josef Váňa jde do politiky! Z koňského sedla do bývalé konírny to není tak daleko | archiv J. Váni

  Z koňského sedla do konírny, tedy bývalé. Tak to vidí žokej, koňák, ale jak o sobě říká také cholerik Josef Váňa. Za Babišovo ANO bude kandidovat do Senátu Parlamentu ČR! Uznávaný sportovec si ale asi neuvědomuje, že zda být poslanecm nebo senátorem je podobné, ne-li to samé!

   

  Legenda českého dostihového sportu a osminásobný vítěz Velké pardubické i držitel medaile Za zásluhy Váňa řekl, že si Senát, který mimochodem sídlí v místech, kde bývaly konírny, vybral namísto Sněmovny záměrně.  chce příští rok kandidovat za ANO na senátora na Karlovarsku. Váňa Právu řekl, že si Senát vybral záměrně!

   

  "Sněmovnu mi kolegové vymluvili, protože na to prý nemám povahu. Jsem vznětlivý člověk, až cholerik a dokážu hájit věci, o kterých je přesvědčen, že jsou správné i dost nevybáravě. Jsem také schopen dost rázně dát najevo, když si myslím, že je něco špatně. To se některým lidem líbit určitě nemusí," svěřil se Josef Váňa.

   

  Andrej Babiš evidentně staví na osobnostech a jménech, proto oslovuje například žokeje a lhostejno, zda politice a zákonům rozumí nebo ne. „Pan Váňa je frajer a člověk, co má odvahu. Věřím, že s ním budeme úspěšní," uvedl ministr financí, vícepremiér a lídr ANO.

   

  Pokud se Váňa do Senátu dostane, rád by se věnoval oblasti sportu, jeho financování a celkově legislativní problematice tohoto druhu! 

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: ANO
  Komentáře ke článku
  loading...