Pátek 27. dubna 2018
svátek má Jaroslav, zítra Vlastislav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Svoboda projevu na internetu

  Rozvoral: Sebranka byrokratů nás chce omezovat na internetu!

  05.04.2016 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Nikým nevolená sebranka byrokratů, přerozdělovačů a vyznavačů levičáckého centralistického řízení neboli eurokomisařů chce omezit svobodu projevu na internetu, rozčiluje se Radek Rozvoral (SPD).

  Rozvoral lupa
  Radkovi Rozvoralovi (SPD) vadí, že nás chce EK omezovat na internetu. Volá po referendu. | Archiv SPD

  Evropská komise jedná se zástupci poskytovatelů internetových služeb o omezení výzev k otevřenému násilí, rasismu či k radikalizaci, což potvrdila novinářům na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě eurokomisařka Věra Jourová.

   

  "Dnešní přetechnizovaná doba s výběrem velkého množství různých webových stránek a sociálních sítí je obrovským nebezpečím pro lidi, kteří si myslí, že mají patent na rozum a bez toho, že by je někdo do Evropské komise zvolil, postupně centralizují a omezují vše, co se dá," tvrdí Rozvoral.  

  Celou dobu neudělali papaláši nic proto, aby se imigrační šílenství zpomalilo, a proto někteří lidé sklouzávají stále častěji k projevům násilí.
   

   

  Řízená islamizace Evropy leží podle Rozvorala v žaludku drtivé většině lidí, kteří přemýšlí zdravým selským rozumem, a proto se ve volném internetovém prostoru objevuje neskutečně mnoho kritiky proti netolerantní, nedemokratické a velice násilné islámské ideologii, která nemá za cíl nic jiného než si podmanit celou Evropu právem šaría. "Neobhajuji lidi, kteří na webech vyzývají k otevřenému násilí, rasismu či radikalizaci a jsem zcela proti takovému jednání, ale jsem přesvědčen, že ta nikým nevolená sebranka eurokomisařů udělá vše pro to, aby provozovatele internetových služeb namotivovala k tomu, aby neomezovali jen výzvy k násilí, ale také co nejvíce toho, co má nějakou spojitost s kritikou Bruselu proti řízené islamizaci Evropy," prohlásil Rozvoral.

   

  Evropská komise prostě sklízí, co zasela, domnívá se Rozvoral. "Celou dobu neudělali tito papaláši nic pro to, aby se imigrační šílenství zpomalilo, natož zcela zastavilo (právě naopak), a proto někteří lidé sklouzávají stále častěji k projevům násilí. Pokud to takto bude pokračovat a nebudou-li tito papaláši chtít spíše potírat násilí v evropských ulicích, které mají na svědomí většinou vyznavači Alláha, než hlídat lidi na internetu, nedopadneme dobře. Ti opravdu radikálnější to totiž nevydrží a vyrazí do ulic," podotkl politik.

   

  Rozvoral je přesvědčený, že taková situace nesmí nastat. "Jediným řešením je vyhlášení referenda o vystoupení z Evropské unie. Jedině, když budeme samostatný svrchovaný stát, se oprostíme od jejího diktátu, byrokracie, hloupého přerozdělování a centralistického řízení. Takže právě jedině tak se vyhneme i islamizaci České republiky," dodal Rozvoral.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...