Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZMĚNA PLÁNU!

  BABIŠ se konečně rozhodl: O kauze Čapí hnízdo bude mluvit! A poslal dopis poslancům!

  16.03.2016 02:00 / politika google+ twitter facebook

  Kauza Čapí hnízdo je momentálně horké téma. Ministr financí Andrej Babiš o kauze něco řekl, dokonce vydal prohlášení na svém oficiálním profilu. V jeho slovech se ale našlo mnoho nesrovnalostí, dokonce ho označili za lháře. Proto se rozhodl, že je čas vše uvést na pravou míru. A udělá tak na mimořádné schůzi, kterou tolik odmítal a bojoval proti ní! Svým kolegům dokonce poslal otevřený dopis! Co v něm je?

  Andrej Babiš lupa
  Babiš se bude snažit vysvětlit kauzu Čapí hnízdo i svým kolegům. | FTV Prima

  Vážené kolegyně a kolegové, poslankyně a poslanci koaličních stran,

    

  Dopis a prohlášení, které zaslal Babiš koaličním poslancům
   

  vzhledem k událostem posledního týdne, kdy se v českých médiích objevují různé informace týkající se farmy Čapí hnízdo, si Vám dovoluji zaslat své stanovisko, které jsem k této věci napsal. Vzhledem ke svolání mimořádné schůze Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, kterou iniciovaly opoziční strany ODS a TOP 09, bych vás rád informoval, že jsem zrušil dlouho plánovanou rodinnou dovolenou a této schůze se dne 23. 3. od 15:30 hodin zúčastním. Počítám, že na této schůzi vystoupím a rád vysvětlím všechny desinformace, které se v těchto dnech objevují v různých médiích.

   

  Budu rád, pokud si uděláte chvíli čas a toto mé stanovisko si přečtete.

   

  Děkuji, s pozdravem, Andrej Babiš, předseda hnutí 

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...