Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Útok na předsedu!

  ÚTOK v tramvaji na Stropnického! Řvali na něj: Příště budeš rád, když to přežiješ!

  06.03.2016 16:15 / politika google+ twitter facebook

  Tohle není vůbec legrace. Nepříjemný zážitek zažil Matěj Stropnický v pátek. Jel si tramvají a pak to přišlo. Neznámý muž na něj začal řvát vulgarismy! To ale nebylo všechno a přišlo i na výhrůžky. Prý až ho potká příště, nemusí to předseda Strany zelených vůbec přežít!

  Stropnický lupa
  Stropnický na událost z tramvaje jen tak brzo nezapomene. | Facebook

  S celou situací se Stropnický svěřil i na sociální síti. "Už se mi to stalo v krátké době podruhé. Nastoupil jsem do tramvaje, sedl si a najednou za mnou na zadní plošině někdo začne na celý vagon volat: To je ten hajzl, kterej k nám zve muslimy, aby znásilňovali naše český ženy, já to tady všem řeknu, je to Matěj Stropnický, podívejte se na něj, ostuda našeho národa, tak co ty zmrde, rozdáš si to se mnou, pojď, vystup, ať tě můžu zmalovat," napsal Stropnický. 

    

  Situace z tramvaje Stropnickým pořádně otřásla i přes to bude jezdit tramvají dál.
   

  To ale nebylo všechno, protože neznámý pán zašel ještě dál a výhrůžky se stupňovaly. Chlápek vypadá jako námořník, má kanady, maskáče a diskuse s ním by stopro nevedla nikam, tak mlčím s ostatními a exhibici nenávisti nechávám chladnout nezájmem. Pán dost trvá na svém, vydrží to celých sedm dlouhých minut z Jiřáku na Italskou v té koloně, naštěstí na mne ale nesahá a na výstupu ohlásí, že až mne potká příště, budu rád, když to přežiju," přiznal ještě mladý politik. 

   

  Zdá se tedy, že názory, které Stropnický má, se lidem nelíbí. Tedy alespoň ne všem. I přes tuto děsivou vzpomínku nemá nově zvolený předseda strach a tramvají bude jezdit dál. Jestli se ale někdy s neznámým mužem potká, může mít tento střet o mnoho horší konec. Snad Stropnický ví co dělá a bude si dávat minimálně větší bacha na to, kudy chodí.

   

  ste | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...