Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Šílené výroky!

  Vášáryová se už pomátla: Politici se musejí postavit proti vůli národa!

  21.02.2016 00:04 / politika google+ twitter facebook

  Kdysi dobrá herečka, dnes hlavně politička Magda Vášáryová se asi už úplně zbláznila! Myslí si to alespoň tisíce lidí, kteří slyší a čtou v poslední době její různá vyjádření. Ovšem teď to diplomatka a umělkyně korunovala! A tahle slova jí asi ještě budou hodně mrzet! Politici se podle ní mají postavit proti vůli národa v souvislosti s uprchlickou krizí!

  Vášáryová Magda lupa
  Magda Vášáryová svým výrokem hodně lidí zvedla ze židle! | tvnoviny.sk

  Vášáryová, kterou mají Slováci i Češi za její až fanaticky humanistické postoje už plné zuby, si pod sebou podřezala větev! Dala totiž najevo, že je jedno, co si drtivá většina národů přeje a chce. Je důležité jít tvrdě za svým!

   

  Opoziční poslankyně Národní rady Slovenska se totiž ostře ohradila proti postoji lidí ve střední Evropě k uprchlíkům. Podle Vášáryové jsme dokázali, že si pouze hrajeme na křesťany, ale cizí osudy nás nezajímají. Toto chování prý bude mít nedozírné následky a politici nejen na Slovensku a v České republice by se měli postavit proti veřejnému mínění a pomoci lidem, kteří prchají z válkou postižených zemí.  

  Magda Vášáryová se rozohnila nad tím, že Češi a Slováci z většiny nechtějí přijímat uprchlíky a politikové by se podle ní měli postavit proti hlasu veřejnosti!
   

   

  „Jsem přesvědčena, že ačkoliv je sedmdesát procent občanů na Slovensku proti přijímání uprchlíků, najdou se státníci, kteří půjdou proti většinovému názoru. Politici, kteří chtějí být pro budoucnost a historii státníky, se nyní musejí postavit proti vůli národa,“ řekla v pořadu Události, komentáře politička a ve svém horoucím projevu pokračovala: „Nezlobte se, vy Čechové máte člověka, Masaryka, který se postavil proti antisemitské kampani a musel emigrovat, protože jste ho za to chtěli zabít. Někdy ale musíte zaujmout takový postoj. A jen ti lidé, kteří to dokážou, zůstanou v historii jako ti, kteří udělali správnou věc,“ myslí si Vášáryová.

   

  Bohužel podle mnohých Magda Vášáryová nepochopila, že nejde o to nepomoci, ale komu pomoci a jak. „Zřejmě je paní Vášáryová už senilní, nebo hloupá, nebo slepá. Jinak si neumím vysvětlit, že říká takové nesmysly. Měl jsem ji za slušnou a chytrou ženskou. A říkám, měl. Už nemám. Je to fanatická, zoufalá ženská, která tolik ,křičí´ a nikdo ji neposlouchá,“ říká jeden z jejích bývalých fanoušků, který se přidal do kritiky na sociální síť.

   

  Odmítavý postoj k příjmu běženců je podle slovenské političky jasným důkazem našeho přístupu k víře. „Zjistili jsme, že nejsme křesťané. Křesťanství bereme jen jako folklor a chodíme si do kostela pouze pro ospravedlnění našich hříchů,“ kritizuje poslankyně.

   

  Přitom sami mnozí křesťané a dokonce i kněží jsou proti plošnému přijímání utečenců, o kterých nic nevíme. A i oni dobře vědí, že mezi mnohými byla celá řada extremistů či dokonce teroristů.

   

  Politikové by podle Vášáryové měli zřejmě přestat poslouchat hlas lidu, o kterém se odpradávna říkalo, že je hlasem božím, a měli by dělat to, co je napadne. A třeba svou zemi i zničit, jen proto, aby udělali takzvaně v tu chvíli „správnou věc“.

   

  „Ať si je ta stará rachomejtle, co si říkala herečka a dneska leze do zadku bohu i unii, nastěhuje některé ty nevděčné zmetky z východu k sobě domů. Mele už z hladu nebo je to stařecká demence?,“ ptá se další diskutující.

   

  Prostě to Magda Vášáryová nevychytala. Tento její nápad se asi s přílišnou pozitivní reakcí prostě nesetká!

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...