Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Nepotrestaný mord!

  Politici, jděte do pr…e, vzkazují blízcí zavražděné dívky z Teplic! Fiala z ODS to ještě korunoval!

  15.02.2016 04:05 / politika google+ twitter facebook

  Hodně naštvaní jsou příbuzní a přátelé zavražděné dívky z Teplic, kterou o život připravil zřejmě psychopatický, nevyrovnaný, teprve čtrnáctiletý mladík. Právě čeští poslanci, senátoři a další odpovědní lidé jsou podle nich lemplové, kteří svým rozhodnutím nesnižovat hranici trestní odpovědnosti mohou za to, že podobných mordů přibývá! Šéf ODS Petr Fiala to navíc ještě korunoval, když se vyjádřil o možnosti snížení věkové hranice!

  Vražda Teplice lupa
  Vraždu Elišky (vlevo) spáchal mladistvý Daniel B. (14). | Facebook

  Policisté sice udělali maximum, aby dopadli šílence, který dívku ubodal, pro kterého byl prý vzorem Adolf Hitler, ale je to k ničemu. „Chlapci je 14 let a nemůže být vlastně souzen,“ uvedl pro Bleskově.cz jeden z policistů s tím, že kdyby bylo na něm, udělal by to, co zrůda provedla nevinné dívce.

   

  „Takový netvor si nezaslouží žít. Jsem u policie pětadvacet let a vždycky říkám, že zabít v sebeobraně je normální, i když to neschvaluji. Zabít v afektu sobě rovného, i to se může stát, i když je to neomluvitelné, ale tohle, to ne. Takový zm..y by měli věšet na náměstí pro výstrahu!,“ míní naštvaný policista, který dobře ví, že je to výsměch i policistům do očí.  

  Bestiální mladistvý čtrnáctiletý vrah z Teplic, který ubodal stejně starou dívku, trestán nebude vzhledem k nízkému věku!
   

   

  „Ať jdou páni politikové do pr..e! Je to banda neschopných hlupáků, kteří dělají zákony, jenž trestají často zoufalé nebo bezbranné lidi, ale takovýhle zmetek nebude souzen? Je to šílené pro rodinu i její přátele. Ale i pro nás policisty,“ míní muž zákona.

   

  To, že byl chlapec psychicky nemocný a měl brát léky, které nebral, je věc jedna. Druhá věc je ta, že neexistuje systém, který by takové lidi, a je jedno, kolik je jim let, zajistil, aby se už nikdy nedostali na svobodu!

   

  Jak může poslanec, který zvedl ruku pro takovou hovadinu, že mladiství jsou vlastně nepostižitelný, klidně spát? Rád bych viděl takového vyžírku, placeného z veřejných peněz, co by dělal, kdyby tou obětí byla jeho dcera, vnučka. A takových vyžírků je tam víc. Nepřemýšlí hlavou, je jim to jedno. Odkazují se na lidská práva. A jaké právo má kdo zabít nevinné děvče,“ diví se lidé z Teplic.

   

  Situaci komentovali i sami někteří politikové. Korunu tomu nasadil šéf ODS, který je zřejmě jedním z těch, kteří žijí tak, pokud se jich to netýká, že se nic neděje. „Byl bych pro zpřísnění podmínek v detenčních ústavech, pro posílení prevence, ale nemůžeme vždy, když dojde k nějakému takovému činu, snižovat hranice trestní odpovědnosti. To není řešení,“ řekl Fiala v TV Nova!

   

  Tím naštval politik tisíce lidí. Kdyby se to týkalo někoho z jeho rodiny, mluvil by tak? Jen ukazuje, že je to jeden z těch, kterým vůbec nejde o lidi, ale jen o něj samotného. Čtrnáctiletý kluk musí vědět, co je a co není špatné a pokud je psychopat, nemá na veřejnosti co dělat,“ myslí si lidé z okolí zavražděné dívky z Teplic.

   

  Nejhorší na celém případu je, že zřejmě psychopatický šílenec Daniel B. neútočil poprvé. Už před rokem byl v hledáčku policie za poměrně brutální napadení a těžké ublížení na zdraví. Daniel, tehdy ještě třináctiletý školák, shodil svého stejně starého kamaráda do výtahové šachty. Stalo se to v opuštěném chátrajícím domě v centru Teplic. Oba chlapci se tam vloupali, vylezli do třetího patra budovy a tam se pohádali kvůli dívce. Pak kamaráda shodil dolů! Daniel utekl. Mladíka zachránil jen fakt, že v šachtě byly staré deky a spacáky, což jeho pád značně utlumilo a vyvázl jen s lehčím zraněním! 

   

  Mladistvý bestiální vrah bude zřejmě uvězněn v ústavu pro mladistvé, ale jen do 18 let věku. Pak vyjde s čistým trestním rejstříkem mezi lidi a může vraždit vesele dál…

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...