Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PŘISTOUPÍ ANO NA PODMÍNKY ČSSD?

  Babiš a Hamáček míří do finální debaty o nové vládě. Filip chce přizvukovat

  07.05.2018 15:00 / politika google+ twitter facebook

  Lídři ANO a ČSSD jdou v pondělí do závěrečného jednání o možné vládní kolalici. Podle svého vyjádření pro média se schůzky zúčastní také předseda KSČM Vojtěch Filip. Andrej Babiš a Jan Hamáček mají diskutovat především o koaliční smlouvě.

  Filip a Babiš lupa
  Filip a Babiš | čt

  "Určitě se budu jednání účastnit," pochlubil se v sms médiím Filip. Šéf KSČM se jednání lídrů potenciálních vládních stran Babiše s Hamáčkem zúčastnil už koncem dubna. K debatám se ale připojil až později. 

  Další neshoda mezi oběma namlouvajícímí se stranami panuje v obsazení některých sněmovních funkcí politiky extremní SPD Tomia Okamury.
   

  Koaliční smlouva a pojistky, taková bude náplň pondělní schůzky Babiše a Hamáčka. Pojistky sociální demokracie ale už dopředu ANO odmítá. Patří mezi ně například ustanovení, podle kterého má po demisi všech ministrů za ČSSD skončit také premiér. Opustit kabinet by měl podle sociálních demokratů i prvoinstančně odsouzený člen vlády.

   

  Další neshoda mezi oběma namlouvajícímí se stranami panuje v obsazení některých sněmovních funkcí politiky extremní SPD Tomia Okamury.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...