Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  BABIŠ UŽ ŠÍLÍ

  Babiš z vlády neodejde, ani když ho odsoudí. Protože ho neodsoudí...

  24.04.2018 01:01 / politika google+ twitter facebook

  "Už jsem na to alergický. Nevidím k tomu důvod," reagoval premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) na jednu z podmínek ČSSD, která by měla být uvedena v případné koaliční smlouvě. Sociální demokracie chce, aby člen vlády odstoupil i v případě nepravomocného odsouzení.

  Babiš lupa
  Babiš už je z útoků na svou osobu velmi otrávený | Youtube

  Požadavek ČSSD, aby každý člen vlády, který by byl byť nepravomocně odsouzen, musel kabinet opustit, se lídrovi ANO Andreji Babišovi nelíbí. „Stavím se k tomu negativně,“ uvedl Babiš, který je trestně stíhán v kauze Čapí hnízdo. „Jsem už na to alergický, když třistakrát denně slyším trestně stíhaný,“ zdůraznil.  

  Babiš si je jistý, že odsouzený nebude
   

  Já jsem s určitou nadsázkou řekl, co se stane, když se to (trestní stíhání) zastaví?“ položil si Babiš s úsměvem dotaz. „Odejdou členové ČSSD z vlády? Asi ne,“ odtušil. „Pro mě to není téma,“ dodal. Podle ČSSD by měla koaliční smlouva zaručit, aby člen vlády odstoupil v případě prvoinstančního odsouzení. Pokud by se tak nestalo, koaliční spolupráce by byla ukončena. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...