Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZEMANOVA DĚKOVAČKA

  Vondráčková s Davidem oslaví Zemanovu inauguraci ve Španělském sále

  14.03.2018 01:01 / politika google+ twitter facebook

  Vondráčková, David, Hůlka i Václav Neckář zazpívají prezidentu Miloši Zemanovi na počest jeho inaugurace. Slavnostní koncert se uskuteční ve středu ve Španělském sále Pražského hradu.

  Michal David lupa
  Na Pražském hradě zazní hit Michala Davida Pár přátel stačí mít. | Showpix

  Pár přátel stačí mít bude závěrečná píseň slavnosti, kterou prezident připravil jako poděkování pro své přátele. Na koncert je pozvána zhruba tisícovka hostů. Jak řekl novinářům mluvčí Jiří Ovčáček, prezident ke svým přátelům a podporovatelům krátce v úvodu promluví, pak začne hudební program. 

  Před rokem zde Miloš Zeman svým příznivcům poprvé oznámil, že bude obhajovat prezidentský mandát
   

  „Zahrnuje například dílo Bedřicha Smetany. Zazní také písně z dílny Karla Svobody, Jaromíra Vejvody nebo Michala Davida,“ prozradil Ovčáček. Jak uvedl dále, vystoupí zde Helena Vondráčková, Daniel Hůlka, Václav Neckář a Michal David.


  Slavnostní koncert má navázat na tradici z prvního funkčního období. Inaugurace se totiž v minulých čtyřech letech každoročně připomínala. A právě před rokem zde Miloš Zeman svým příznivcům poprvé oznámil, že bude obhajovat prezidentský mandát.

   

  V loňském roce se akce jmenovala Můj čtvrtý rok s vámi. Zemanovým podporovatelům tehdy zahrála Hudba Hradní stráže a Policie ČR, která vystoupí také letos.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...