Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BABIŠ VS ONDRÁČEK

  Bartošek: Andrejovy „obuškové“ peoplemetry!

  06.03.2018 12:00 / politika google+ twitter facebook

  Komunistická strana Čech a Moravy nominovala svou veřejnobezpečnostní mlátičku Zdeňka Ondráčka do čela komise pro kontrolu GIBS. Hlasy ANO, komunistů a SPD byl do této funkce minulý pátek schválen. Zvedlo to obrovskou vlnu nevole, a to nejen u široké veřejnosti, ale i u řady politiků. Své k tomu řekl i místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek.

  Bartošek lupa
  Jan Bartošek zkritizoval jednání Andreje Babiše | Archiv J. Bartoška

  Tento krok byl stratégy z KSČM pečlivě připravený a s premiérem v demisi konzultovaný. Podle Bartoška byl míněn asi takto: „Víš Andreji, my víme, že tvůj názor, natož slib třeba na vlastní rovinu, nemá cenu ani zlámané grešle. Ale jestli prosadíš našeho statečného ochránce bolševických předlistopadových práv a bude ve funkci, pak spolu nějaký ty vládní kšeftíky uděláme. Uvidíme, jestli, až začnou lidi cinkat klíčema na náměstích se neposervíruješ a nezměníš názor..."!.  

  Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil - tak podle Jana Bartoška jedná Andrej Babiš.
   

   

  Poservíroval! „Jeho citlivé a dlouhodobě strategicky rozmísťované peoplemetry zaznamenaly občanské rozhořčení na úrovni 8 stupně Richterovy stupnice a velkouzenář čerstvě nominovaného aktivního příslušníka Sboru národní bezpečnosti navrhl (pro změnu) odvolat. Nebýt to realita, je to jak z pohádky: odvolám, co jsem odvolal, slibuji, co jsem slíbil! Počkejme si, jakou pohádku začne pan AB vyprávět zase příště...," dodal Bartošek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...