Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PODPORA PREZIDENTA

  ANO vyzývá k volbě Zemana

  23.01.2018 13:00 / politika google+ twitter facebook

  Hnutí ANO vyzvalo své členy, voliče a sympatizanty, aby ve druhém kole prezidentských voleb dali svůj hlas Miloši Zemanovi. Zároveň zástupci hnutí uvedli, že Andrej Babiš je jediným kandidátem na předsedu příští vlády.

  Andrej Babiš a Miloš Zeman lupa
  Prezident s premiérem se podporují - nic jiného jim nezbývá! | Showpix

  Hnutí ANO vyjádřilo jednoznačnou podporu současnému prezidentovi i premiérovi. „Výbor hnutí ANO žádá své členy, sympatizanty a voliče, aby přišli v co největším počtu k druhému kolu prezidentských voleb, a současně jim doporučujeme, aby dali svůj hlas současnému prezidentovi republiky Miloši Zemanovi,“ uvedl za poslance ANO Jaroslav Faltýnek.  

  ANO oceňuje prezidentův boj za české zájmy
   

  Vedení ANO považuje Zemana za zkušeného politika, který prosazuje národní zájmy a bojuje proti ilegální migraci. Andreje Babiše pak v kandidátské pozici jednomyslně potvrdil výbor hnutí. Už před prvním kolem prezidentské volby Andrej Babiš označil prezidenta Zemana za jednu z nejvýraznějších osobností po roce 1989, která polarizuje společnost a za kterou jsou výsledky. „Jezdí mezi lidi, jezdí do regionů a na rozdíl od jiných politiků nežije z politiky, ale žije pro politiku. Je to člověk, který bojuje za naše národní zájmy, nebojí se říct svůj názor na Brusel, na kvóty, bojuje za zájmy našich podnikatelů a je na svoji zemi hrdý a dělá pro ni maximum,“ zopakoval předseda vlády. „Nekrade, drží slovo," dodal.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...