Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SPD PODPORUJE ZEMANA

  Okamura kritizuje Drahoše

  14.01.2018 13:00 / politika google+ twitter facebook

  Hnutí Svoboda a přímá demokracie označuje prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše za "amorfní kavárenské želé". Věří, že v druhém kole volby zvítězí Miloš Zeman.

  Tomio Okamura lupa
  Tomio Okamura | Archiv

  První kolo prezidentských voleb vyhrál s jasnou převahou současný prezident České republiky Miloš Zeman. Jeho podpora výrazně vzrostla oproti prvnímu kolu prezidentských voleb v roce 2013 (tehdy 24%). Hnutí Svoboda a přímá demokracie plánuje podpořit Zemana i v druhém kole.  

  Zeman je podle Okamury vlastenec
   

  "Pan Drahoš dostal méně, než si "kavárníci“ přáli. To, že favorit promigrantské a probruselské lobby měl málo, je dokladem jediné věci - nedokázal přesvědčit ani většinu antizemanovců - tak slabý to je člověk, protože o něm se nedá ani říct, že by byl osobnost, jelikož nemá názory ani vize," uvádí SPD v tiskovém prohlášení. "Český národ a český stát má po prvním kole o trochu větší naději, že se na hrad nedostane amorfní kavárenské želé řízené kdoví kým a kdoví jak," dodává.

   

  Před druhým kolem prezidentské volby v souladu se svým dlouhodobým postojem vyzvalo Hnutí SPD všechny své členy a příznivce, aby volili Miloše Zemana. "Je třeba opět podpořit kandidáta podporujícího principy přímé demokracie," dodává SPD Tomio Okamury. Prezidentem České republiky má být podle Okamury vlastenec odmítající demontáž suverenity země a důsledně odmítající nelegální imigraci a islamizaci společnosti. "Prezidentem musí být člověk hájící zájmy naší země a nesmiřitelný bojovník s mezinárodním terorismem. Z obou kandidujících osob ve druhém kole při pohledu na to, který z nich sdílí alespoň částečně stejné programové cíle jako naše hnutí SPD, je takovým kandidátem současný prezident Miloš Zeman," dodává jednoznačně.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: SPD, Tomio Okamura
  Komentáře ke článku
  loading...