Úterý 20. února 2018
svátek má Oldřich, zítra Lenka
  SPD PODPORUJE ZEMANA

  Okamura kritizuje Drahoše

  14.01.2018 13:00 / politika google+ twitter facebook

  Hnutí Svoboda a přímá demokracie označuje prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše za "amorfní kavárenské želé". Věří, že v druhém kole volby zvítězí Miloš Zeman.

  Tomio Okamura lupa
  Tomio Okamura | Archiv

  První kolo prezidentských voleb vyhrál s jasnou převahou současný prezident České republiky Miloš Zeman. Jeho podpora výrazně vzrostla oproti prvnímu kolu prezidentských voleb v roce 2013 (tehdy 24%). Hnutí Svoboda a přímá demokracie plánuje podpořit Zemana i v druhém kole.  

  Zeman je podle Okamury vlastenec
   

  "Pan Drahoš dostal méně, než si "kavárníci“ přáli. To, že favorit promigrantské a probruselské lobby měl málo, je dokladem jediné věci - nedokázal přesvědčit ani většinu antizemanovců - tak slabý to je člověk, protože o něm se nedá ani říct, že by byl osobnost, jelikož nemá názory ani vize," uvádí SPD v tiskovém prohlášení. "Český národ a český stát má po prvním kole o trochu větší naději, že se na hrad nedostane amorfní kavárenské želé řízené kdoví kým a kdoví jak," dodává.

   

  Před druhým kolem prezidentské volby v souladu se svým dlouhodobým postojem vyzvalo Hnutí SPD všechny své členy a příznivce, aby volili Miloše Zemana. "Je třeba opět podpořit kandidáta podporujícího principy přímé demokracie," dodává SPD Tomio Okamury. Prezidentem České republiky má být podle Okamury vlastenec odmítající demontáž suverenity země a důsledně odmítající nelegální imigraci a islamizaci společnosti. "Prezidentem musí být člověk hájící zájmy naší země a nesmiřitelný bojovník s mezinárodním terorismem. Z obou kandidujících osob ve druhém kole při pohledu na to, který z nich sdílí alespoň částečně stejné programové cíle jako naše hnutí SPD, je takovým kandidátem současný prezident Miloš Zeman," dodává jednoznačně.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: SPD, Tomio Okamura
  Komentáře ke článku
  loading...