Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VOLEBNÍ DOZVUKY

  Michal Horáček poděkoval Romům

  14.01.2018 05:00 / politika google+ twitter facebook

  Neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček prostřednictvím Romea.cz poděkoval Romům za hlasy a vyzval je k volbě Jiřího Drahoše. Zemanovu protikandidátovi nabídl i prostor na billboardech, které má pro období mezi oběma koly voleb předplacené.

  Horáček Romové lupa
  Michal Horáček v Chanově | Archiv

  Romům poděkoval Michal Horáček za podporu prostřednictvím zpravodajského serveru Romea.cz. "Milí romští přátelé, jsem rád, že jsem vás mohl navštěvovat během své kampaně. Prosím vás, neignorujte 2. kolo volby," napsal Horáček. "Pan inženýr Zeman není člověk, který má na srdci vaše zájmy. Jděte volit a zvolte protikandidáta, dejte svůj hlas panu profesoru Jířímu Drahošovi," uvedl pro zpravodajský server Romea.cz.  

  Bylo by dobré využít talent romských dětí
   

  "Dostal jsme od Romů tolik krásný vzkazů až mě to dojímalo," doplnil Horáček s tím, že je potřeba využít talent romských dětí, kterým se díky těžkým podmínkám nemusí dostat kvalitní vzdělání. "Plýtváme talentem tolika lidí. Tahle společnost má před sebou velký úkol, aby jim dala šanci," posteskl si.

   

  Michal Horáček, který získal ve volbách přes 9 procent hlasů a skončil na čtvrtém místě, novinářům řekl, že do kampaně dal všechno a bral ji vážně. Předvolební debaty osmi Zemanových vyzyvatelů podle něj přinesly kultivovanější diskusi. "Podařilo se nám nastavit novou laťku, která, doufám, v české politice zůstane," uvedl Horáček.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...