Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROJEV PŘEDSEDY ODS

  Fiala varoval před Zemanem

  13.01.2018 13:30 / politika google+ twitter facebook

  Petr Fiala byl znovu zvolen předsedou ODS. Ještě předtím požádal voliče, aby nedávali hlas Milošovi Zemanovi.

  Fiala Petr lupa
  Petr Fiala je opětovným předsedou občanských demokratů | ODS

  Delegáti 28. kongresu ODS dnes zvolili předsedou Občanské demokratické strany Petra Fialu. Dosavadní lídr občanských demokratů získal v tajné volbě silný mandát, když mu podporu vyjádřilo 90 % hlasujících. Pro Petra Fialu tak hlasovalo 451 delegátů z celkového počtu 501 hlasujících.  

  Zeman udělal z prezidentství tragikomedii
   

  Děkuji delegátům Kongresu ODS za opětovné zvolení předsedou ODS. Je to velmi silný mandát pro nabídku, kterou jsem formuloval: jak a kam chci vést stranu. To znamená prosazovat program, to znamená být ostrovem normálnosti, to znamená dále posilovat váhu ODS a váhu pravice,“ uvedl znovuzvolený předseda ODS Petr Fiala.

   

  Ve svém předvolebním projevu na kongresu ODS se Petr Fiala obrátil na voliče, kteří ještě nedošli do volební místnosti a nevolili prezidenta. „Prosím vás, zvažte to. Věnujte tomu pozornost. Nenechte rozhodnutí na jiných, ani neodkládejte svůj hlas až na druhé kolo. Nedopusťte překvapení, které se vám pak třeba nebude líbit,“ apeloval. Miloš Zeman podle něj učinil z prezidentství „pokleslou reality show a tragikomedii“.

  mak | bleskove.cz

  Témata: Petr Fiala
  Komentáře ke článku
  loading...