Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KANDIDÁTI ODVOLILI

  Volby jsou v plném proudu

  12.01.2018 20:00 / politika google+ twitter facebook

  Jednotliví kandidáti na prezidenta v pátek odvolili za velkého zájmu médií. Michala Horáčka doprovodila do volební místnosti i manželka s dcerou.

  Horáček lupa
  U voleb panovala dobrá nálada | Bleskově

  Michal Horáček volil v Roudnici nad Labem, kde žije. Před místností na něj čekalo několik jeho příznivců, se kterými se krátce zastavil. Při volbě Horáček zdůraznil, že věří ve svůj úspěch. „Není možné, aby se to nepodařilo. Já vidím hlavně pozitiva. Zažil jsem 17 nejzajímavějších měsíců v životě. Projezdil jsem celé Česko a teprve teď jsem ho opravdu poznal,“ sdělil Horáček, který odvolil za dohledu novinářů.  

  Vidí hlavně pozitiva
   

  Do volební místnosti doprovodila výrazného prezidentského kandidáta také jeho manželka Michaela s dcerou Julií, která se narodila v březnu 2011. Loni v září šla poprvé do školy - samozřejmě v doprovodu hrdých rodičů. „Samozřejmě jsou chvíle, kdy se Julinka zeptá: Kdy zas bude tatínek doma? Ale nejlépe se s dítětem sdílí opravdový život. Řekli jsme jí, že tatínek teď bude hodně jezdit po Česku, protože prezident je ten, kdo se stará o svůj stát, a aby se mohl starat, musí ho i dobře znát a vědět, jací lidé tam žijí a jaké mají starosti,“ popsala Horáčková. Jako první dáma by prý zůstala taková, jaká je – „aktivní, pracovitá a všímavá.“ U voleb vládla dobrá nálada a jeden z top kandidátů na post prezidenta odvolil za velkého zájmu médií.

   

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...