Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VOLEBNÍ ŠOK

  Na Zemana skočila polonahá aktivistka!

  12.01.2018 15:23 / politika google+ twitter facebook

  V místnosti, kam přišel volit Miloš Zeman, se vysvlékla žena, skočila na prezidenta a bránila mu v hlasování. Proti ženě zakročila ochranka.

  Zeman u voleb lupa
  Zeman u voleb | Česká televize

  Nečekané překvapení čekalo na prezidenta Miloše Zemana. V místnosti, kam přišel volit Zeman, se vysvlékla žena a bránila mu v hlasování.  

  Žena bránila Zemanovi volit
   

  Proti ženě zakročila ochranka. Prezident Zeman odešel, ale po několika minutách se do volební místnosti vrátil. "Jsem poctěn, že mne napadla aktivistka skupiny Femen, která napadla i papeže," komentoval událost Miloš Zeman.

   

  Podle svědků události byla aktivistka před příchodem Zemana mezi novináři. V okamžiku, když se chtěl prezident před volební komisí legitimovat, si sundala košili a s výkřiky se rozběhla k prezidentovi. Ochranka ji ale srazila k zemi a odtáhla ji pryč. „Jak vidíte moje ochranka funguje docela dobře, takže se ke mně nedostala,“ dodal Zeman a okomentoval i volební účast. „Čím větší volební účast, tím lépe, ale nemělo by to překročit 103 procent, jako v severní Koreji, to už je trošku podezřelé,“ prohlásil.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Miloš Zeman
  Komentáře ke článku
  loading...