Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  VOLEBNÍ ŠOK

  Na Zemana skočila polonahá aktivistka!

  12.01.2018 15:23 / politika google+ twitter facebook

  V místnosti, kam přišel volit Miloš Zeman, se vysvlékla žena, skočila na prezidenta a bránila mu v hlasování. Proti ženě zakročila ochranka.

  Zeman u voleb lupa
  Zeman u voleb | Česká televize

  Nečekané překvapení čekalo na prezidenta Miloše Zemana. V místnosti, kam přišel volit Zeman, se vysvlékla žena a bránila mu v hlasování.  

  Žena bránila Zemanovi volit
   

  Proti ženě zakročila ochranka. Prezident Zeman odešel, ale po několika minutách se do volební místnosti vrátil. "Jsem poctěn, že mne napadla aktivistka skupiny Femen, která napadla i papeže," komentoval událost Miloš Zeman.

   

  Podle svědků události byla aktivistka před příchodem Zemana mezi novináři. V okamžiku, když se chtěl prezident před volební komisí legitimovat, si sundala košili a s výkřiky se rozběhla k prezidentovi. Ochranka ji ale srazila k zemi a odtáhla ji pryč. „Jak vidíte moje ochranka funguje docela dobře, takže se ke mně nedostala,“ dodal Zeman a okomentoval i volební účast. „Čím větší volební účast, tím lépe, ale nemělo by to překročit 103 procent, jako v severní Koreji, to už je trošku podezřelé,“ prohlásil.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Miloš Zeman
  Komentáře ke článku
  loading...