Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NAŘČENÍ PREZIDENTA

  Zeman neplní své sliby, tvrdí mnozí politici

  12.01.2018 01:01 / politika google+ twitter facebook

  Prezident Miloš Zeman údajně neplní své sliby. Vyplývá to z průzkumu, který vypracoval europoslanec Pavel Telička.

  zeman-projev lupa
  Kampaň proti Zemanovi pokračuje | Česká televize

  Místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička (nestraník) ve svém prohlášení varoval před opětovným zvolením prezidenta. „Myslím, že Miloš Zeman ve druhém mandátu může být ještě autonomnější od vlády než v prvním mandátu. A pak si musíme položit otázku, kdo vlastně má vliv na politiku Hradu,“ řekl Telička médiím.  

  V minulosti byl ale Zeman uznávaný politik s velkým přehledem
   

  Telička v uplynulých týdnech vedl na internetu kampaň, ve které mimo jiné upozorňoval na prezidentovy nesplněné sliby. „Těžko hledám slib, který by Zeman splnil,“ uvedl a připomněl Zemanovo tvrzení z doby před jeho prvním zvolením, že by o druhé funkční období neusiloval, slib, že si Zeman nepřivede na Hrad žádné poradce, nebo právě prohlášení, že by prezident neměl vést jinou zahraniční politiku než vláda.

   

  Prezidenta ale také pochválil. "Osobně mám z minulosti ze spolupráce se Zemanem dobré zkušenosti. Zažil jsem s ním nejrůznější jednání v zahraničí, kdy převyšoval své protějšky. Bohužel ale musím konstatovat, že to byl jiný Miloš Zeman než dnešní hlava státu,“ podtrhnul Telička. Prezident by podle něj měl být kvalitní a proevropský. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...