Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEHODA AUTOBUSU

  Při nehodě autobusu bylo zraněno osm dětí!

  16.12.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Devětašedesátiletý řidič autobusu, který převážel děti, pravděpodobně kvůli nějaké zdravotní indispozici havaroval. Při nehodě se zranilo celkem 11 osob!

  Nehoda autobusu lupa
  Při nehodě se zranil řidič, dvě učitelky a osm dětí | Policie ČR

  Nehoda se stala na silnici I/11 v Novém městě na Hradecku. Autobus s dětmi jel směrem od Chlumce nad Cidlinou na Hradec Králové. 

  Řidič autobusu plného dětí havaroval na kruhovém objezdu!
   

   

  Když řidič najížděl na kruhový objezd, nedržel se na pravé části vozovky, narazil do dopravní značky a pokračoval do středu kruhového objezdu. Tam narazil do zdi ze žulových kostek, od té se odrazil do protisměru, kde se konečně zastavil. Řidič, dvě učitelky a osm dětí bylo po nehodě odvezeno s lehkým zraněním do hradecké fakultní nemocnice. „Řidič s jednou učitelkou zůstali v nemocnici hospitalizováni, ostatní byli propuštěni,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová. Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Škoda, která vznikla na autobusu, je přibližně 700 tisíc.

   

  „Přesná příčina dopravní nehody je v šetření dopravních policistů, je však pravděpodobné, že řidič havaroval kvůli nějaké zdravotní indispozici,“ dodala Kormošová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...