Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  JAKÝ PÁN, TAKOVÝ PES

  Bojový pes zaútočil! A jeho majitel také!

  15.12.2017 08:08 / krimi google+ twitter facebook

  Majitel neuhlídal svého velkého psa a ten napadl malého yorkšíra i jeho majitelku a dalšího pejskaře. Majitel zuřivého psa muži uštědřil i několik ran pěstí a kopanců. Incident se odehrál v Mostě.

  Pes. lupa
  Kolemjdoucí bránil napadenou ženu a dostal za to pořádnou nakládačku | WCDove

  Bojový pes zaútočil na malého psíka i jeho majitelku. Případ řeší mostečtí policisté. "Své dva velké psy venčil čtyřicetiletý muž, přičemž zvířata měl na volno puštěné a nezajištěné. Tím porušil povinnost uloženou obecně závaznou vyhláškou vydanou Statutárním městem Most," konstatoval policejní mluvčí.  

  Majitel agresivního psa se k útoku připojil a pejskaře zbil!
   

  Jeden z těchto psů následně zaútočil na opodál venčícího se psa rasy yorkšír. "Jeho majitelka psa bránila a vzala do náruče. Velký pes napadl i ji. Pokousal ji na rukách, povalil na zem a v napadání pokračoval," popsal hrůzný průběh útoku. Ženě naštěstí pomohl další pejskař, který byl nedaleko. Velký pes ale napadl také jeho. "Agresivního psa odehnal tím, že do něj kopl. To se však nelíbilo majiteli velkých psů a muže udeřil pěstí do obličeje. Také mu uštědřil několik kopanců," vylíčil další události.

   

  Věc oznámili policii svědci. Napadená žena a muž byli z místa odvezeni do nemocnice na ošetření a utrpěli zranění. Podezřelý se svými psy odešel domů, policie ho ale vypátrala a zadržela. "Muž byl umístěn do policejní cely. Měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol," dodal mluvčí. Majiteli agresivního psa hrozí za výtržnictví a těžké ublížení na zdraví z nedbalosti až čtyři roky za mřížemi.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...