Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZLODĚJSKÉ TRIO

  Kurýrovi ukradli dodávku i s balíky!

  06.12.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Trojice zlodějů (18, 19 a 24 let) pořádala zlodějské výpravy, při kterých si náhodně hledala své cíle. Vrcholem bylo, když kurýrovi odjeli s dodávkou plnou zásilek!

  PPL lupa
  Z ukradené dodávky ukradli zásilky a nechali ji odstavenou | Internet

  Parta zlodějů řádila několik týdnů na Brněnsku. Vozem Škoda Octavia společně jezdili na výpravi, při kterých okrádali náhodné cíle. 

  Partička odjela s dodávkou doručovací společnosti plnou zásilek!
   

   

  Několikrát natankovali a ujeli bez placení, jindy na benzinkách kradli vystavené zboží, jako motorový olej a směs do ostřikovačů. V Nosislavi ukradli šestašedesátileté ženě elektrokolo za skoro třicet tisíc. „V Židlochovicích využili neopatrnosti kurýra přepravní společnosti a odcizili mu nastartovanou dodávku Peugeot i s naloženými zásilkami. Tu pak bez odcizených balíků odstavili ve Velkých Němčicích,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Přítrž jejich řádění učinil až pozorný muž, který u rybníka poblíž Unkovic zpozoroval odstavené auto s podezřelou partou a zavolal policii.

   

  Když na místo policisté přijeli, parta lapků se od vozidla doslova napěchovaného kradenými věcmi pokusila utéct. „Na místě policisté zadrželi devatenáctiletého mladíka. Jeho o rok mladšího parťáka vypátrali o chvíli později v Hrušovanech. Nejzkušenější z trojice, čtyřiadvacetiletý celostátně hledaný muž, byl později vypátrán za pomoci služebního psa v rekreační oblasti Šimlochy poblíž Vojkovic,“ dodal Malášek.

   

  Celkem parta napáchala škody za téměř sto tisíc korun. Nejstarší zlodějíček je nyní stíhán vazebně, jeho dva kolegové na svobodě. Policisté nyní dále prověřují, zda nemají tito lapkové na svědomí i další podobné krádeže.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...