Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMRTELNÁ NEHODA

  Nebezpečná jízda si vybrala svou daň!

  04.12.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřicetiletý řidič vjel příliš rychle do zatáčky, nezvládl řízení a havaroval. Nehoda si vyžádala jeho život a jeho pětadvacetiletá spolujezdkyně skončila v kritickém stavu v nemocnici!

  Auto. lupa
  Řidič nehodu nepřežil, spolujezdkyně je v kritickém stavu v nemocnici! | Policejnidenik

  Tragická havárie se stala v obci Prysk na Českolipsku. Řidič vozidla Renault Megane, který jel směrem od České Kamenice, nezvládl zatáčku! 

  Řidič na místě zemřel, spolujezdkyně v nemocnici bojuje o život!
   

   

  Řidič se v pravotočivé zatáčce dostal kvůli vysoké rychlosti do smyku, vyjel ze silnice a naboural do autobusové zastávky a do stromu. Následně se ještě vozidlo převrátilo na bok. „Šofér zemřel v důsledku vážného zranění na místě havárie a jeho 25letou spolujezdkyni převezli zdravotníci zdravotnické záchranné služby s těžkým zraněním do nemocnice,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Mladá dívka stále bojuje o život v kritickém stavu.

   

  „Nešťastnou událost nyní dokumentuje služba kriminální policie a vyšetřování územního odboru Česká Lípa,“ dodala Baláková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...