Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEBEZPEČNÁ JÍZDA

  V cizím autě ujížděl před policií pod vlivem alkoholu a drog!

  02.12.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmačtyřicetiletý recidivista sebral svému známému klíče od auta a jel se projet. Háček byl v tom, že mu to známý nedovolil, neměl platný řidičák a byl pod vlivem alkoholu a drog!

  Policejní auto. lupa
  Auto řídil neoprávněně a dokonce neměl ani platný řidičák! | Policejnidenik

  Nenapravitelný recidivista se v Novém Smrku na Liberecku sešel v baru se svým známým. Počkal na chvíli, až si jeho přítel odskočí na záchod a začal si zadělávat na další malér. 

  Pře policisty ujížděl městem i sto dvacet za hodinu!
   

   

  Ze stolu totiž svému známému sebral klíče od auta a vydal se na cestu. „Muž se vydal na cestu přes náměstí, do ulice Myslbekova, směrem ke kostelu. Zde si však všiml, že má v patách policejní hlídku,“ uvedla policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová. Policisté se muže snažili předepsaným způsobem zastavit, ten však na jejich výzvy zareagoval zběsilým úprkem směrem na Frýdlant. „Nejen, že muž nerespektoval dopravní značení a vážně ohrožoval svojí jízdou ostatní účastníky silničního provozu, ale výrazně překračoval i rychlost v obci, která byla místy více jak 120 km/h,“ dodala Šrýtrová.

   

  Honička skončila ve chvíli, kdy muž s vozem dostal smyk a udělal hodiny. Pak si asi uvědomil, že nemá proti policistům šanci a zůstal stát. I tak ale z vozu odmítal vystoupit a strážcům zákona kladl aktivní odpor. Následně se také ukázalo, co ho k tomu vedlo. Kromě toho, že bez dovolení řídil cizí auto, měl také pozitivní test na drogy a alkohol. Nadýchal 0,5 promile a test vyšel pozitivní na požití pervitinu. Navíc má až do října roku 2018 vysloven zákaz řízení.

   

  Muž je nyní podezřelý ze spáchání přečinů neoprávněné užívání cizí věci a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což může strávit až dva roky za mřížemi. Na svůj rozsudek nyní čeká ve vazbě.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...