Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HAJLUJÍCÍ VÝTRŽNÍK

  Policisty přivítal hajlováním!

  29.11.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jednačtyřicetiletý muž se bavil tím, že demoloval podnikovou prodejnu likérky. Když pro něj přijeli policisté, začal na ně hajlovat a pak proti nim vyrazil se zaťatou pěstí!

  Hajlování lupa
  Na přijíždějící policisty začal hajlovat! | Shutterstock

  Výtržník demoloval prodejnu likérky v Prostějově v Dykově ulici. To však neměl být jeho jediný prohřešek. 

  Nejdřív ničil obchod, pak hajloval na policisty!
   

   

  Když na místo přijeli strážci zákona, začal na ně muž hajlovat. Když ho policisté vyzvali, aby hajlování zanechal tak neuposlechl a proti policistům vyrazil s výhružně zaťatou pěstí. „Když neuposlechl ani opakovanou výzvu s výstrahou policisté proti němu zakročili. Za použití donucovacích prostředků hmatů a chvatů ho svedli na zem, kde mu nasadili pouta,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Zákrok se naštěstí obešel bez zranění a dalších škod na majetku. Kupodivu se při provedených testech u výtržníka neprokázalo ovlivnění alkoholem či drogami a po lékařském vyšetření byl převezen do lékařského zařízení. „Při ohledání prodejny policisté zjistili, že muž zde rozbil nejméně 37 lahví s alkoholem a výplň okna,“ dodal Kořínek.

   

  Policisté již ve věci zahájili trestní řízení pro podezření z přečinu poškození cizí věci a přečinu výtržnictví. V případě prokázání viny muži hrozí až dva roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...