Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LOUPEŽ V NEMOCNICI

  Bezdomovec přepadl ženu po dialýze!

  28.11.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřiapadesátiletá žena čekala po dialýze na odvoz sanitou, když ji přepadl čtyřiadvacetiletý bezdomovec, který jí vzal kabelku!

  násilník lupa
  Než kabelku ženě definitivně vytrhl z rukou, vláčel ji několik metrů po zemi! | ThinkStock

  Otřesný zážitek má za sebou žena, která v České Lípě v nemocnici prodělala dialýzu a následně čekala na sanitku, která ji odveze domů. 

  Za cigaretu se ženě odvděčil přepadením, při kterém ji sebral kabelku!
   

   

  Když seděla na lavičce před nemocnicí, přisedl si k ní bezdomovec a další dva postávali opodál. „Vedle sedící muž ji požádal o cigaretu, přičemž žena ji nabídla všem třem. Následně se pak muž stojící opodál vrhl na její kabelku a začal se s ní přetahovat,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Než se mu podařilo kabelku vytrhnout, strhl ženu na zem a několik metrů ji vláčel za sebou. Když se kabelky konečně zmocnil, utekl pryč a jeho kolegové taky.

   

  Žena vše okamžitě nahlásila na policii. Policisté získali z kamerových záznamů popis všech tří mužů a začali po nich okamžitě pátrat. „Zhruba do třech hodin po loupeži byli všichni muži zadrženi. Dva z nich policisté nalezli v kontejnerech na komunální odpad na českolipském sídlišti Špičák, třetího z mužů zadrželi pod mostem v ulici Pivovarnická,“ dodala Suchánková. Právě poslední z mužů měl u sebe všechny věci z uloupené kabelky.

   

  Po výslechu všech bezdomovců byli dva z nich propuštěni ze zadržení. Viník zůstal na policejní stanici, kde mu bylo sděleno obvinění ze zločinu loupeže. Zároveň byl také podán návrh na jeho vzetí do vazby. V případě uznání viny hrozí muž až deset let vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...