Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  AGRESIVNÍ NÁSILNÍK

  Mlátil svou partnerku a demoloval byt!

  28.11.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Agresivní sedmadvacetiletý muž začal fyzicky napadat svou přítelkyni poté, co ho pro jeho agresivní chování nechtěla pustit domů!

  Domácí násilí lupa
  Svou dívku zfackoval a začal demolovat vybavení bytu! | Shutterstock

  Policisté museli zasahovat v jednom z bytových domů v Kyjově. Agresivní muž si zde vyléval svůj vztek na své partnerce! 

  Vysklil dveře a okamžitě se vrhl na svou přítelkyni, kterou zfackoval!
   

   

  Po slovní rozepři odmítala žena hrubiána pustit pro jeho agresivní chování domů. Muž tak rozbil skleněnou výplň dveří, otevřel si a vrhl se na svou partnerku, kterou zfackoval. Následně začal demolovat vybavení bytu a opakovaně napadal svou družku. Té se naštěstí podařilo v jednom okamžiku přivolat pomoc, a tak na místo okamžitě vyjela policejní hlídka. „Po příjezdu na místo a vstupu do bytu slyšeli policisté křičící ženu o pomoc muže, jak na ní leží a snaží se ji fyzicky napadnout,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

   

  Policisté následně muže zpacifikovali a zadrželi. Aby zamezili dalšímu násilí, odvezli agresora rovnou do policejní cely. „Celý incident prošetřujeme jako přestupek proti občanskému soužití,“ dodal Zámečník.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...