Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZACHRÁNILI MU ŽIVOT

  Pohotovým zásahem taserem mu zachránili život!

  23.11.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Policisté zachránili sedmačtyřicetiletému muži život. Ten se ocitl v těžké životní situaci, kterou chtěl vyřešit sebevraždou, v té mu strážci zákona zabránili pohotovým zásahem taserem!

  Taser lupa
  Policisté měli poprvé možnost nový taser vyzkoušet v akci! | Internet

  Sebevraždou vyhrožoval muž v jednom z bytových domů v Hodoníně, protože přišel o práci a navíc se měl ještě vystěhovat z bytu. 

  Před sebevraždou ho policisté zachránili za použití taseru!
   

   

  Když policisté vstoupili do bytu, kde se vše odehrálo, byl muž velmi rozrušen a u krku si držel nůž a vyhrožoval, že si propíchne hrdlo. „Policisté s ním začali komunikovat a odrazovat jej od jeho záměru. Po desítkách minut vyjednávání se podařilo jej přimět, aby ustoupil od otevřených balkonových dveří, aby nemohl na balkon,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník. Poté se podařilo na chvíli odvést jeho pozornost a jeden ze zasahujících policistů proti němu použil taser. Policisté pak už mohli v klidu nasadit muži pouta, sebrat mu nůž a předat ho do rukou záchranářů.

   

  Lékař poskytl muži na místě lékařskou pomoc a následně ho nechal převézt na psychiatrii. „Policisté z hodonínské prvosledové hlídky tak měli možnost poprvé v historii vyzkoušet nový donucovací prostředek, který mají v užívání teprve krátce. Zároveň tak pomohli odvrátit hrozící sebevraždu a zachránit lidský život,“ dodal Zámečník.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...