Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEBEZPEČNÉ VYHROŽOVÁNÍ

  Nejprve řidiče vybržďoval, pak mu mířil nataženou zbraní do obličeje!

  22.11.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nepochopitelného jednání se dopustil šestašedesátiletý řidič dodávky, který nejdříve při předjíždění vybržďoval čtyřiačtyřicetiletého muže a následně na něj vytáhl i zbraň!

  Pistole lupa
  Na muže, kterého před tím vybržďoval, začal mířit pistolí! | Policie ČR

  Dramatická událost začala na silnici I/13 ve směru od Ostrova na obec Damice na Karlovarsku, když řidič dodávky začal vybržďovat druhého řidiče, který se snažil dodávku předjet 

  Zbraň, kterou druhému muži mířil do obličeje, byla skutečná!
   

   

  Vše pak pokračovalo na odstavné ploše u silnice, kde mladší řidič se svým vozem zastavil a kam poté přijel i řidič dodávky. „Mladší muž měl přistoupit k řidiči nákladního vozidla a dotazovat se jej na jeho jednání na silnici. Na to 66 letý muž reagoval vytažením krátké střelné zbraně, natažením závěru zbraně a za užití vulgárních nadávek s ní muži namířil do obličeje. Ten po zbrani sáhnul a snažil se jí vychýlit dolů, což se mu podařilo. I přesto na něj řidič nákladního vozidla dál mířil, a to konkrétně na spodní část těla, přičemž stále vulgárně nadával,“ uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová. Mladší muž pak v obavě o svůj život raději odešel zpět do svého vozu a jel vše nahlásit na policii.

   

  Policisté pak na základě fotografií, které byly pořízeny na místě činu, řidiče dodávky vypátrali i se střelnou zbraní, kterou před tím druhému muži vyhrožoval. Bylo zjištěno, že se jedná o skutečnou střelnou zbraň, kterou měl legálně v držení.

   

  Následně byl pachatel převezen na služebnu, kde byly provedeny procesní úkony. Zároveň mu bylo sděleno podezření ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování, za což mu v případě prokázání viny hrozí až tři roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...