Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEZODPOVĚDNÍ RODIČE

  V hospodě vysedávali s malým miminkem!

  22.11.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jednatřicetiletá žena s devětatřicetiletým mužem vysedávali dlouho do noci v hospodě s teprve šestitýdenním miminkem! Otec byl tak na mol, že děťátko vyklopil z kočárku!

  Alkohol lupa
  Opilá matka s dítětem v náručí stála sotva na nohou! | Shutterstock

  Policii zavolala taxikářka, kterou si nezvedení rodičové do hospody v Hradci Králové v místní části Moravské Předměstí zavolali.

   

  Řidička taxi služby měla vcelku oprávněně o malé miminko strach, protože matka s dítětem v náručí stála sotva na nohou a táhlo to z ní jako ze sudu. „Ženu se spoře oděným dítětem v ruce policisté objevili stojící u baru. Vyzvali ji k opuštění hospody a požádali o předložení dokladu totožnosti. Na dotaz, proč je s tak malým dítětem v hospodě odpověděla, že je to normální, že nedělá nic špatného,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová. 

  Otec byl tak opilý, že se mu podařilo před policisty vyklopit dítě z kočárku!
   

   

  Matku i jejího přítele podrobili policisté dechové zkoušce. Žena nadýchala téměř 1,7 promile, její druh 1,6. „Při hledání lahve v kočárku se muž o kočárek opřel a převážil ho. Šestinedělní dítě asi z 30 cm výšky vypadlo na zem,“ dodala Kormošová. Na místo tak musel ještě přijet záchranka, která dítě i s matkou odvezla na vyšetření. Děťátku se naštěstí nic nestalo a následně bylo předáno do rukou babičky, která si pro něj přišla.

   

  Následující den museli rodiče na policejní služebně podat vysvětlení. Do protokolu uvedli, že si šli po šesti týdnech po porodu konečně trochu vyhodit z kopýtka a že je dítě krmeno umělou výživou, tudíž nevadí, že matka požila alkohol. Žena měla v hospodě vypít sedmičku vína, její partner pak několik piv a panáka.

   

  Policisté nyní případ prověřují jako trestný čin ohrožování výchovy dítěte.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...