Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VÁŽNÁ NEHODA

  Mladý řidič má na svědomí vážnou nehodu!

  20.11.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve dvacetiletý řidič způsobil vážnou nehodu, při které zranil druhého řidiče a svou matku, která s ním jela jako spolujezdec!

  Stopka lupa
  Mladík na stopce nezastavil a způsobil nehodu! | Internet

  Vážná nehoda se stala v obci Pleše na Jindřichohradecku na křižovatce silnice I/23 se silnicí III/14720. Na vině byl mladík jedoucí vozidlem Ford Focus DAW. 

  Nedal přednost na stopce a způsobil vážnou nehodu!
   

   

  Ten totiž přijížděl ke křižovatce po vedlejší od obce Vřesná a evidentně nedával pozor, nezastavil na stopce a nedal přednost vozu Dacia Duster, jedoucímu po hlavní. Následně došlo ke střetu obou vozidel, při čemž řidič Dacie utrpěl těžká zranění. „Ve vozidle Ford Focus utrpěla blíže nespecifikované zranění matka podezřelého řidiče,“ uvedla policejní mluvčí Hana Millerová. Škoda na vozidlech činí 110 tisíc.

   

  Policejní komisař již zahájil trestní stíhání nezodpovědného řidiče pro trestný čin těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...