Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Velké zpoždění

  Policie prohledávala desítky vlaků! Anonym oznámil výbuch!

  01.02.2016 13:46 / krimi google+ twitter facebook

  Desítky spojů na železnici po celém Česku mají dnes zpoždění. Anonym totiž oznámil uložení bomby, proto vlaky, které už jsou na trase, musí policie ve stanicích zastavovat a důkladně je prohledávat. Není vyloučeno, že může jít o konkurenční boj proti majitelům společnosti, které síť RegioJet a Leo Express vlastní. Tedy Radimu Janačurovi a Leoši Novotnému.

  vlaky lupa
  Vlaky Leo Express a RegioJet prohledávali celé dopoledne desítky policistů | archiv

  Policisté zatím žádné výbušné zařízení, které mělo explodovat 180 minut po oznámení, nenašla. Vlaky nabraly zpoždění až 80 minut. Vedení RegioJetu umístilo na své stránky následující oznámení:

  Vážení klienti, vlaky RegioJetu na trase Praha-Ostrava byly mimořádně zastaveny z důvodu anonymního oznámení. Postupujeme podle pokynů policie, která celou věc vyšetřuje. Bezpečnost je pro nás absolutně klíčová, čekáme proto na ukončení vyšetřování policie a na svolení k další jízdě,“ s tím, že se omlouvají za komplikace a zpoždění.  

  Anonym oznámil dopoledne, že za tři hodiny vybuchne bomba v některém z vlaků společnosti Leo Express a RegioJett. Policie žádnou výbušninu nenašla!
   

   

  Zpoždění tudíž nabírají také další spoje, které jsou právě na těchto společnostech závislé. Jde o další přípoje – rychlíky na všechny strany republiky. Mnohdy vlády musejí na opožděné spoje Leo Expressu a RegioJetu čekat.

   

  Kdo za anonymem stojí, zda uložení bomby nahlásil muž, nebo žena, policie neuvedla. Případ nadále vyšetřuje. Pokud pachatele dopadne, hrozí mu nejen vězení, ale také to, že bude muset uhradit mnohaset tisícové škody, které vznikly prohledáváním a zdržením souprav a také škody, které případně vzniknou cestujícím.

   

   

  nely | bleskove.cz

  Témata: Krimi, vlaky, anonym
  Komentáře ke článku
  loading...