Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Znásilněný chlapec

  Posun v případu znásilnění nezletilého chlapce! Policie našla po měsících důležitého svědka!

  02.02.2016 07:30 / krimi google+ twitter facebook

  Ohavný případ znásilnění nezletilého chlapce z loňského října, který se stal v pražském lesoparku, nabral nový směr! Policistům se po několika měsících podařilo najít důležitého svědka! Možná pomůže zrůdného násilníka dopadnout!

  policejní auto lupa
  Policisté objevili důležitého svědka v kauze znásilnění nezletilého chlapce v Praze. | Policejnidenik

  Díky medializaci případu a zveřejnění podoby důležitého svědka kriminalisté získali několik poznatků k jeho identitě. "Jeden z těchto tipů byl správný a kriminalisté jsou nyní s mladíkem v kontaktu,“ konstatoval policejní mluvčí Jan Daněk. Po pachateli znásilnění policisté nadále pátrají. Další podrobnosti zatím policisté nesdělili.  

  Policie našla důležitého svědka v případu znásilnění nezletilého chlapce v Praze. Pomůže odhalit zvrhlíka?
   

   

  Chlapce znásilnila neznámá bestie loni 10. října v lesoparku v pražských Vysočanech, a to nedaleko ulice Podvinný mlýn. V polovině ledna policie sestavila identikit důležitého svědka. Mladík se měl v době zrůdného činu pohybovat v blízkosti události. Tvář důležitého svědka zachytily také kamery na lince metra B mezi stanicemi Černý most a Vysočanská. Mělo se jednat o hubeného mladého muže ve věku okolo dvaceti let. Je možné, že odhalením svědka teď v případu nastane zásadní zvrat.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...