Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Znásilněný chlapec

  Posun v případu znásilnění nezletilého chlapce! Policie našla po měsících důležitého svědka!

  02.02.2016 07:30 / krimi google+ twitter facebook

  Ohavný případ znásilnění nezletilého chlapce z loňského října, který se stal v pražském lesoparku, nabral nový směr! Policistům se po několika měsících podařilo najít důležitého svědka! Možná pomůže zrůdného násilníka dopadnout!

  policejní auto lupa
  Policisté objevili důležitého svědka v kauze znásilnění nezletilého chlapce v Praze. | Policejnidenik

  Díky medializaci případu a zveřejnění podoby důležitého svědka kriminalisté získali několik poznatků k jeho identitě. "Jeden z těchto tipů byl správný a kriminalisté jsou nyní s mladíkem v kontaktu,“ konstatoval policejní mluvčí Jan Daněk. Po pachateli znásilnění policisté nadále pátrají. Další podrobnosti zatím policisté nesdělili.  

  Policie našla důležitého svědka v případu znásilnění nezletilého chlapce v Praze. Pomůže odhalit zvrhlíka?
   

   

  Chlapce znásilnila neznámá bestie loni 10. října v lesoparku v pražských Vysočanech, a to nedaleko ulice Podvinný mlýn. V polovině ledna policie sestavila identikit důležitého svědka. Mladík se měl v době zrůdného činu pohybovat v blízkosti události. Tvář důležitého svědka zachytily také kamery na lince metra B mezi stanicemi Černý most a Vysočanská. Mělo se jednat o hubeného mladého muže ve věku okolo dvaceti let. Je možné, že odhalením svědka teď v případu nastane zásadní zvrat.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...