Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Ztracený chlapec v Javorníkách

  Rodiče prožili hodiny hrůzy! V horách se jim ztratil devítiletý syn!

  02.02.2016 00:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dramatickou koncovku měla rodinná procházka po hřebenech Javorníků. Rodičům se tu ztratil teprve devítiletý chlapec. Pátraly po něm desítky policistů, hasičů i členů horské služby! Vyděšeného hocha nakonec náhodou objevil běžkař!

  Horská služba lupa
  V Javorníkách hledaly ztracené dítě desítky policistů, hasičů i členů horské služby. | Internet

  Pátrací akce v kolí horské chaty Portáš začala po 17. hodině. Tehdy se na policisty obrátil zoufalý čtyřicetiletý otec, který svého syna marně hledal už asi hodinu. Po dítěti pátral i psovod a připraven byl také policejní vrtulník.  

  Rodičům se ztratil v Javorníkách devítiletý syn. Záchranáři po něm marně pátrali. V lese ho nakonec objevil běžkař.
   

   

  Záchranáři klučinu hledali marně asi 40 minut. „Pak hlídka policistů z Karolinky při výjezdu do sedla pod horským hotelem Kohútka spatřila muže s malým chlapcem, který odpovídal popisu pohřešovaného. Kolegové zjistili, že je to skutečně ztracený chlapec z Uherskohradišťska. Toho v lese potkal náhodný, místně znalý běžkař, který se hocha ujal s tím, že ho dovede na chatu Portáš,“ konstatovala policejní mluvčí Lenka Javorková. Policisté oba posadili do auta a dovezli je na chatu, kde chlapce předali šťastným rodičům. Po zdravotní stránce byl hoch v pořádku.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...