Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ODPORNÝ NÁSILNÍK

  Svou družku zmlátil do krve!

  15.11.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiatřicetiletý násilník brutálním způsobem zmlátil svou přítelkyni. Navíc vyšlo najevo, že žena snášela podobné útoky po celou dobu jejich vztahu!

  Domácí násilí lupa
  Svou družku psychicky i fyzicky týral od začátku jejich vztahu! | Shutterstock

  Agresivní násilník v bytě na Semilsku začal svou družku nejdříve urážet a ponižovat. To však jeho ego evidentně neuspokojilo a vztáhl na ni ruku!

   

  „Ačkoliv se jeho slovním útokům nijak nebránila, napadl ji později několika údery pěstí do obličeje a hlavy,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Bezcitný tyran poté nebohé ženě zakázal přivolat si záchranku a nechal ji v bolestech trpět doma. To žena nakonec nevydržela a pomoc si přivolala tajně. 

  Násilník svou družku týral dlouhodobě, ta ale držela jazyk za zuby!
   

   

  Policisté na místě agresora zadrželi a zraněnou oznamovatelku převezla záchranka do nemocnice. „Lékař u ní diagnostikoval dvojitou zlomeninu čelisti, kromě tohoto zranění měla tržnou ránu na hlavě, modřiny v obličeji a vyražený zub,“ dodala Baláková.

   

  Vyšetřovatel násilníka obvinil z přečinů ublížení na zdraví, nebezpečného vyhrožování a týrání osoby žijící ve společném obydlí a podal návrh na jeho vzetí do vyšetřovací vazby. Obviněný byl totiž nedávno pravomocně odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody pro přečin nebezpečné vyhrožování. Navíc se ukázalo, že nešlo o první útok. Žena snášela psychický teror a rány pěstí po celou dobu jejich několikaměsíčního vztahu. O tom, co se za dveřmi jejich bytu dělo, ale mlčela a vše skrývala i před svými nejbližšími.

   

  Policisté tyrana navíc ještě vykázali z bytu oznamovatelky pro případ, že by na něj soud vyšetřovací vazbu neuvalil. Násilník se tak nesmí po dobu deseti dnů do bytu vrátit a toto opatření může soud v případě potřeby ještě prodloužit.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...