Úterý 20. února 2018
svátek má Oldřich, zítra Lenka
  ODPORNÝ NÁSILNÍK

  Svou družku zmlátil do krve!

  15.11.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiatřicetiletý násilník brutálním způsobem zmlátil svou přítelkyni. Navíc vyšlo najevo, že žena snášela podobné útoky po celou dobu jejich vztahu!

  Domácí násilí lupa
  Svou družku psychicky i fyzicky týral od začátku jejich vztahu! | Shutterstock

  Agresivní násilník v bytě na Semilsku začal svou družku nejdříve urážet a ponižovat. To však jeho ego evidentně neuspokojilo a vztáhl na ni ruku!

   

  „Ačkoliv se jeho slovním útokům nijak nebránila, napadl ji později několika údery pěstí do obličeje a hlavy,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Bezcitný tyran poté nebohé ženě zakázal přivolat si záchranku a nechal ji v bolestech trpět doma. To žena nakonec nevydržela a pomoc si přivolala tajně. 

  Násilník svou družku týral dlouhodobě, ta ale držela jazyk za zuby!
   

   

  Policisté na místě agresora zadrželi a zraněnou oznamovatelku převezla záchranka do nemocnice. „Lékař u ní diagnostikoval dvojitou zlomeninu čelisti, kromě tohoto zranění měla tržnou ránu na hlavě, modřiny v obličeji a vyražený zub,“ dodala Baláková.

   

  Vyšetřovatel násilníka obvinil z přečinů ublížení na zdraví, nebezpečného vyhrožování a týrání osoby žijící ve společném obydlí a podal návrh na jeho vzetí do vyšetřovací vazby. Obviněný byl totiž nedávno pravomocně odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody pro přečin nebezpečné vyhrožování. Navíc se ukázalo, že nešlo o první útok. Žena snášela psychický teror a rány pěstí po celou dobu jejich několikaměsíčního vztahu. O tom, co se za dveřmi jejich bytu dělo, ale mlčela a vše skrývala i před svými nejbližšími.

   

  Policisté tyrana navíc ještě vykázali z bytu oznamovatelky pro případ, že by na něj soud vyšetřovací vazbu neuvalil. Násilník se tak nesmí po dobu deseti dnů do bytu vrátit a toto opatření může soud v případě potřeby ještě prodloužit.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...