Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POKUS O VRAŽDU

  Muže shodil dolů ze skály!

  15.11.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmadvacetiletý muž vylákal do lomu sedmdesátiletého muže pod záminkou prodeje pozemků. Když se přiblížili ke srázu, shodil nic netušícího starce dolů!

  Záchrana lupa
  Policista se zavěšen na laně spustil muži na pomoc! | Policie ČR

  Šílené drama se odehrálo v brněnském lomu Hády. Pod záminkou možného obchodu s nemovitostmi sem útočník vylákal svou oběť. Jeho úmysly ale byly úplně jiné, než slibovaná prohlídka pozemků!

   

  Když se oba muži přiblížili ke srázu, začal mladší agresor staršího muže fyzicky napadat a dokonce se ho snažil shodit ze skály dolů, což se mu nakonec i podařilo. Naštěstí se poškozenému jako zázrakem podařilo asi metr pod hranou srázu zachytit. Svědek incidentu okamžitě zalarmoval na lince 158 policii. Na místo okamžitě vyrazily nejbližší hlídky a policisté začali s velmi náročným zákrokem. 

  Policista musel muže, který jen o vlásek unikl smrti, zachraňovat zavěšený na laně!
   

   

  „Muž visící na skále i dva svědci, kteří jej jistili, apelovali na co nejrychlejší záchranu s tím, že jim dochází síly. Jeden z policistů si uvázal smyčku kolem hrudníku, jeho parťák společně s dalšími kolegy ho jistil a pomalu spouštěl k visícímu sedmdesátiletému Brňanovi. Toho policista pevně uchopil za ruku a za pomoci všech přítomných ho dostal zpět do bezpečného prostoru a do péče přivolaných záchranářů,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb.

   

  Případ následně převzali krajští kriminalisté, kterým se podařilo vypátrat sedmadvacetiletého muže a sedmatřicetiletou ženu. Na základě důkazů získaných během několika domovních prohlídek jim muži zákona sdělili obvinění.

   

  Útočník je obviněn z pokusu zločinu vraždy, jeho parťačka z účastenství na pokusu vraždy. Oba poslal soudce do vazby. „Motiv jednání obou obviněných je předmětem probíhajícího vyšetřování,“ dodal Šváb. V případě odsouzení hrozí oběma až dvacet let za mřížemi, nebo výjimečný trest.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...