Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ÚTOK V NEMOCNICI

  Hospitalizovaný muž pobodal v nemocnici druhého pacienta!

  12.11.2017 16:00 / krimi google+ twitter facebook

  Psychicky nemocný muž pobodal spící pacienty v teplické nemocnici. Jak se to mohlo stát a proč se událost neřešila ihned na místě, zatím není jasné.

  nůž lupa
  Stačilo málo a útok mohl skončit fatálním zraněním. | ThinkStock

  Krvavý incident se stal v teplické nemocnici. Muž, který byl hospitalizován na neurologickém oddělení, v noci zaútočil na ostatní. Údajně se sám obával, že ho chce někdo zabít. "Vyprávěl, že pracoval na jatkách, kde se aktivně setkal s podřezáváním zvířat. Navíc vydával děsivé zvuky, jako medvěd,“ uvedl pro Právo syn jednoho z pobodaných pacientů. Obával se, že muž byl stále více agresivní po lécích, které v nemocnici dostával.  

  Muž se na noční útok připravoval. Jeho agresivita se stupňovala.
   

  K útoku na spící pacienty se pravděpodobně připravoval a byl velmi nervózní. "Pak skočil na jednoho muže a bodl jej nožem do krku. Napadený se probral a útočníka odhodil," vylíčil událost příbuzný pobodaného. "Poté útočník ještě zaútočil na druhého muže,“ dodal pro Právo.

   

  Agresivního nešťastníka zpacifikovali přímo pacienti na pokoji a následně personál nemocnice přivolal policii. Agresor byl odvezen do psychiatrické léčebny. Případ nyní prošetřují kriminalisté. 

   

  „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu, který byl spáchán vůči dvěma osobám. Případ si převzali kriminalisté Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje, bližší okolnosti jsou předmětem dalšího prověřování,“ uvedl v tiskové zprávě mluvčí policie Ústeckého kraje Daniel Vítek.

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...